СБУ викрила ділків, які продавали персональні дані українців громадянам рф
Кіберфахівці Служби безпеки викрили у Києві схему продажу персональних даних українських громадян. Зловмисники створили спеціалізовану інтернет-платформу і Телеграм-бот, в які зливали паспортні дані, номери телефонів і автомобілів, що належали мешканцям різних регіонів України. Для отримання доступу до електронних баз даних замовники купували «підписку» на відповідні інтернет-ресурси. Ділки пропонували придбати «абонемент» на місяць вартістю до 200 …


