На Закарпатті поліція затримала члена ВЛК на хабарі у 2000 доларів

GDZMEGsXoAAwdHJ

Фігуранту повідомлено підозру, наразі він знаходиться під вартою.

Викрили корупційну схему отримання громадянами призовного віку «групи інвалідності» оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та слідчі Ужгородського районного управління поліції. За даними слідства, член військово-лікарської комісії допомагав чоловікам уникнути мобілізації.

За 2000 доларів неправомірної вигоди порушник гарантував отримання позитивного висновку щодо непридатності до військової служби. Надалі це слугувало підставою для виключення особи з військового обліку.

GDZMFl4WQAAzT7c

Фігуранта затримали під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів. Раніше він отримав як завдаток аналогічну суму.

Наразі члену військово-лікарської комісії поліцейські повідомили підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у понад 120 000 гривень.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Ужгородська окружна прокуратура. Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками СБУ в Закарпатській області.

Нагадуємо: на Черкащині на хабарі у 200 000 гривень затримали адвокатесу.

Департамент комунікації 

Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа