Львівська обласна рада оголошує конкурс на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери у 2013 році

Bandera_1940 poch

Відповідно до Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери, затвердженого рішенням сесії Львівської обласної ради від 16.03. 2012 року № 423, Львівська обласна рада оголошує конкурс на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери у 2013 році.

Премію обласної ради призначають у галузі національного державотворення. Нею відзначають громадських і політичних діячів, державницькі та громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Премію присуджують щорічно напередодні 1 січня – дня уродин Степана Бандери.

Здобувача премії висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями (в довільній формі) щонайменше трьох авторитетних громадських, політичних та наукових діячів.

Премія передбачає три номінації: громадська, політична, науково-навчальна національна державотворча діяльність.

Грошова винагорода кожного з лауреатів премії становить 20 тис грн.

Матеріали – як здобутки за останні три роки – на здобуття премії приймають на адресу Львівської обласної ради ( постійна комісія з питань освіти і науки, вул. Винниченка, 18, м. Львів, 79008) від 30 червня до 1 грудня.

Здобувачі премії не обмежені проживанням на території Львівської області.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада заснувала Обласну премію імені Героя України Степана Бандери у 2012 році. Першими лауреатами премії стали: громадський діяч, політик, видавець, краєзнавець Олександр Панченко (м. Лохвиця Полтавської обл.); науковець, публіцист, керівник громадського об’єднання «Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова» Олег Баган (м. Дрогобич Львівської області); народний артист України, режисер, упорядник книги «Крути. Січень 1918 року» Ярослав Гаврилюк (м. Київ); історик, громадський діяч, автор десятків дослідницьких праць, зокрема «Феномен Степана Бандери», публіцист Євген Перепічка (м. Львів).

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа