Харків’янину дали довічне у справі про держзраду: серед епізодів — наведення удару по ОВА (+відео)

ДенисПанікаров

Київський районний суд Харкова 13 листопада 2023 року визнав винним 38-річного харків’янина Дениса Панікарова у державній зраді, запереченні збройної агресії рф, незаконному поводженні зі зброєю та засудив до довічного ув’язнення. Серед епізодів, які йому інкримінуються — наведення російських ракет на будівлю Харківської ОВА 1 березня 2022 року.

Як з’ясували слідчі, харків’янин (за даними СБУ, у минулому він працював у правоохоронних органах, останнім часом охороняв гаражний кооператив) спілкувався з російськими кураторами через соцмережі — надсилав адреси місць розміщення Збройних сил України і згодом видаляв повідомлення. На сторінках пабліків під псевдонімом «Денис Гора» дякував російській армії, ображав воїнів ЗСУ.

Панікаров заявляє, що це була його політична позиція, оскільки українська влада його не влаштовує. Засуджений ще вирішує, чи оскаржуватиме вирок, але претендує на обмін: «Просто хочу в росію». Водночас, за інформацією прокурора у справі, прізвища Панікарова у списках на обмін з боку рф не було.

Дениса Панікарова затримали у липні 2022 року, відтоді він перебуває під вартою.

За словами речника прокурора Харківщини Дмитра Чубенка, вирок 13 листопада — перший в Харкові з 24 лютого 2022 у справах за злочинами проти основ національної безпеки України, де обвинуваченому дали довічне позбавлення волі.

Внаслідок російського удару по Харківській ОВА 1 березня загинула 31 людина.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа