Де знайти фільтр для пилососу Thomas та особливості цього виду побутової техніки

Можливості

Thomas XT/XS 787241 — один з найпопулярніших миючих пилососів. Фільтр для пилососу Thomas можна вибрати та придбати в компанії Patok за інтернет-посиланням: patok.com.ua/catalog/filtry_2/filter/brands_ref-is-thomas/.

На відміну від звичайних пилососів, миючий пилосос допоможе почистити:

  • килими;
  • м’які меблі;
  • кахельну плитку у ванній кімнаті та в кухні;
  • помити вікна.

Не кажучи вже про те, що такий пилосос може втягувати пил, як і звичайний. Відмінність полягає в наявності двох ємностей для чистої та брудної води, необхідних для вологого прибирання. У резервуар для чистої води можна додавати миючі засоби для більш ефективного прибирання та приємного запаху.

При наявності домашніх тварин — собак, кішок, кроликів і т. д., миючий пилосос дозволяє якісно видаляти шерсть з усіх поверхонь.

Принцип дії

Діє миючий пилосос за такою схемою: вода по шлангу подається до форсунок, через які під тиском, разом з миючим засобом, розбризкується на поверхню — підлогу, килим або м’які меблі. Миючий засіб видаляє забруднення, після чого брудна вода всмоктується назад, в резервуар з брудною водою. Після миття поверхня висихає буквально через декілька хвилин. Так, наприклад, після чищення килима миючим пилососом він стає не тільки більш чистим, але до нього повертаються звичні кольори, і по ньому можна ходити вже через кілька хвилин.

Параметри

При виборі типу миючого пилососа, фільтр до якого можна придбати в Patok, слід звертати увагу на такі параметри, як:

  • потужність всмоктування;
  • споживана потужність;
  • обсяг резервуарів для води;
  • система фільтрації;
  • особливості конструкції.

Потужність всмоктування показує, наскільки швидко пилосос зможе впоратися із забрудненнями. Якщо в квартирі багато килимів, то слід вибирати миючий пилосос з потужністю всмоктування не менше 400 Вт (максимальний показник на ринку для промислових пилососів — 1 000 Вт).

Споживана потужність показує, скільки електроенергії споживає миючий пилосос при роботі. Є прилади, в яких, завдяки значній силі всмоктування, споживається менше електроенергії. Об’єм резервуара для води підбирається в залежності від площі приміщення.

Резервуар з водою затримує основну частину усмоктуваного пилу. Щоб решта пилу не потрапляла в повітря під час прибирання, в приладі використовуються додаткові фільтри. Найкраще зарекомендували себе аквафільтри і НЕРА-фільтри; фільтри-сепаратори та S-фільтри, які здатні затримувати практично весь пил.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа