Спільна молитва за Україну та її Героїв відбудеться 23 травня о 10:00

Спільна молитва

У День Героїв традиційний молебень пройде в Екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві. Потім на знак пам’яті про загиблих захисників України пролунає Дзвін Гідності й відбудеться покладання квітів до кожного зі 107 портретів Героїв Небесної Сотні.

День Героїв – це день ушанування українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Це свято стало символом незборимості української нації, святом пошанування подвигів як загиблих, так і живих героїв, які є серед нас.

Ідея свята на честь героїв України, офіційно запровадженого постановою Другого великого збору ОУН у квітні 1941 року, сьогодні особливо актуальна. Популяризація українських військових традицій, розповіді про відважних воїнів минулого й сучасності та пам’ять про полеглих зміцнюють націю у важкі часи й додають сил.

Місце проведення: Екуменічний храм Архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної Сотні, 6, м. Київ.

Організатори: Національний музей Революції Гідності, ГО “Родини Небесної Сотні”.

Звертаємо вашу увагу на те, що станція метро “Хрещатик” працює в обмеженому режимі, частину урядового кварталу перекрито для проходу.

Найближче укриття – підземний перехід на майдані Незалежності.

У програмі можливі зміни з огляду на безпекову ситуацію у Києві. 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа