Щоб зменшити виробничі ризики у промислових галузях використовують робочі рукавички. Вони захищають руки працівника від низки механічних та інших небезпечних дій. Якщо специфіка діяльності пов’язана з мазутом, продуктами нафтопереробки, небезпечними технічними рідинами, слід вибрати для захисту рук бензостійкі рукавички.
Абревіатура каже сама за себе. Рукавичкам МБС характерна висока стійкість до проникнення стійких масляних субстанцій. Цей вид захисту використовується під час операцій з максимальними механічними впливами. Як вдається рукавичкам МБС протистояти агресивним речовинам і захищати руки споживача і під час грубої роботи?
Основи технології виготовлення маслобензостійких рукавичок
Традиційно робочі рукавички МБС виготовляють шляхом занурення основи в рідкий полімер. Розрізняють варіанти з жорстким крагом і трикотажним в’язаним манжетом. Крага зручна під час проведення небезпечних робіт, коли необхідно протягом кількох секунд зняти рукавичку. Трикотажний манжет щільно облягає руку та гарантує надійну фіксацію.
Вибраний тип основи занурюють у полімер (найпоширенішими варіантами вважаються нітрил і ПВХ). Застосовують повне занурення, коли внутрішня долонна частина та зовнішня поверхня з пальцями облита нітрилом, і часткове (тільки долонна частина). При не повному обливі кисті рук краще “дихають”.
Зазначимо, що нітрил та полівінілхлорид відрізняються еластичністю навіть в умовах знижених температур. Тому в утеплених рукавичках МБС з нітриловим покриттям зручно працювати в морози до – 15°С. Це зручно, якщо необхідно провести розвантажувально-вантажні роботи і при цьому не забруднити руки.
Сфери застосування робочих рукавичок МБС
Завдяки унікальним можливостям нітрилу та полівінілхлориду, області використання маслобензостійких робочих рукавичок багатогранні. Усі процеси, пов’язані із застосуванням мазуту та нафтопродуктів, передбачають використання МБС захисту. Зазначимо, що рукавиці МБС у 7-8 разів довговічніші за інших своїх «побратимів» зі шкіряного спилка.
Отже, сфери застосування МБС варіантів широкі, їх використовують:
- При виконанні робіт в умовах вологи та мокрого бруду.
- При контактах з паливно-мастильними матеріалами.
- Під час проведення санітарно-технічних заходів.
Їх «поважають» слюсарі-ремонтники та спеціалісти авторемонтної справи.
Якщо ваші роботи входять до представленого списку, рекомендуємо придбати захист рук у перевірених постачальників. Українська компанія ПромЗІЗтм більше 27 років успішно комплектує підприємства індустріального комплексу СІЗ під торговою маркою CENTER. Підприємство гарантує швидку доставку, високу якість та адекватні ціни.