Кредити для розвитку бізнесу

Кожен успішний бізнес повинен розвиватися та розширюватися. Потрібно оновлювати техніку, обладнання, купувати чи будувати приміщення, інвестувати нові проєкти та іноді просто необхідно поповнювати обігові кошти. А це неможливо без додаткових фінансових вкладень. Рано чи пізно перед власником чи керівником підприємства постає питання, де ж взяти ці додаткові ресурси для розвитку своєї справи. Якщо власних коштів недостатньо, можна отримати кредит на бізнес в банку. Агропросперіс Банк пропонує позики для юридичних осіб з привабливими відсотками та вигідними умовами.

Можливості для бізнесу

В Агропросперіс Банку діють наступні програми кредитування для бізнесу:

  • АП Овердрафт — дає можливість профінансувати поточні потреби компанії або покрити термінові витрати. Завдяки овердрафту підприємство може легко та швидко розрахуватися з постачальниками, працівниками по заробітній платі чи сплатити податки, не створюючи борги. Така бізнес позика банку стане в пригоді як додаткове джерело фінансування в короткостроковій перспективі.
  • АП Бізнес — допомагає поповнити обігові кошти та фінансувати інвестиційні проєкти. Такі бізнес кредити допоможуть, якщо потрібні додаткові фінансові ресурси на закупівлю товарів, придбання сировини та запасів для виробничих потреб чи оплати послуг для бізнес-процесів.

Переваги бізнес кредиту в Агропросперіс Банку

Підприємцям, яким потрібно отримати позику для розвитку бізнесу варто звернути увагу на такі переваги банку:

  • прості та прозорі умови кредиту;
  • надійність банку, підтверджена довгостроковим кредитним рейтингом на рівні uaAA за національною шкалою;
  • привабливі відсотки;
  • оперативне прийняття рішення та видача позики;
  • гнучкий графік погашення.

Як отримати позику для бізнесу

Для того, щоб отримати кредит юридичній особі в Агропросперіс Банку потрібно звернутися до контакт-центру, відділення чи регіонального менеджера банку. Спеціалісти банку проконсультують по всім питанням та допоможуть обрати програму кредитування відповідно до потреб та можливостей бізнесу. Також можна відправити запит на кредит прямо на сайті банку та отримати зворотний зв’язок. Для отримання кредиту потрібно надати документи, з переліком яких ознайомлять після звернення. Якщо всі документи відповідають умовам надання позики, рішення про видачу кредиту буде прийнято не довше 7 днів.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа