Чекліст: наскільки компанія готова брати на роботу ветеранів?

Зображення_чекліст Work.ua

Опитувальник має 43 запитання та складається з розділів про найм, здоров’я, безбар’єрність, психологічну підтримку, корпоративні практики.

За прогнозом Міністерства ветеранів, після завершення війни ми матимемо до 5 млн ветеранів, а це кожен третій працездатний українець. Тож уже сьогодні бізнес має активно налагоджувати діалог і випрацьовувати політики працевлаштування ветеранів. Кожна компанія має стати тою спільнотою, яка допоможе ветеранові, ветеранці повернутися до мирного життя і знайти свій шлях.

Щоб оцінити, наскільки роботодавці готові брати на роботу ветеранів, Work.ua розробив інструмент самооцінки для організацій — чекліст «Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів».

Відповівши на запитання, роботодавці зможуть зорієнтуватися, що в компанії вже зроблено, а що варто доопрацювати: чи є програми адаптації ветеранів, чи доступний офіс для людей з інвалідністю, чи пройшли співробітники відповідне навчання тощо.

Work.ua виходить з принципу, що не лише ветеран має проходити адаптацію повернення до цивільного життя, а ми, суспільство, має підготуватися і зробити повернення ветерана на цивільну роботу максимально комфортним.

Готуючи цей інструмент, розробники Work.ua враховували та орієнтувалися на найкращі практики українських і зарубіжних роботодавців, рекомендації експертів та урядових структур, отримали зворотний зв’язок від військових та ветеранської спільноти.

Ознайомитись та пройти чекліст, кожна компанія-роботодавець може за посиланням, заклавши на новий рік дієві плани.

Вікторія Білякова

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа