Бізнес-конференція в Австралії про інвестиції в Україну

SUOAКонференція пройшла під гаслами:

Сприяння розвитку ІТ-сектору України — Україна відкрита для бізнесу

та

Прискоріть зростання і заповніть прогалини свого бізнесу

Україна має дивовижний пул ІТ-спеціалістів, що працюють в Україні та по всьому світу.

У великих корпораціях, стартапах спеціалісти з України часто є провідними фахівцями.

NSW LAUNCH 3

Україна через UkraineInvest  та інші державні установи наполегливо працює над просуванням послання про те, що Україна відкрита для бізнесу.

Серед ключових партнерів – керівник LQD Technology Хью Сімпсон, Союз Українських Організацій Австралії (AFUO), Президент Австралійсько-української Торгово-промислової палати Катерина Аргиру, другий секретар посольства України Володимир Шалківський та посол Австралії в Україні в Брюс Едвардс.

NSW LAUNCH S

Основні доповідачіПосол України Микола Кулініч, Х’ю Сімпсон, Катерина Аргиру та Дан Теббутт-Austrade розповіли про Україну крізь ділову призму: як на міжнародному рівні українські ІТ-спеціалісти та компанії використовуються для надання допомоги компаніям.

Х’ю Сімпсон розповів про свій досвід, оскільки зараз він живе в Києві.

Катерина Аргиру, співголова AFUO, у своїй презентації окреслила економічний клімат в Україні, його зростання та потенціал, а також те, що AFUO та AUCC роблять для просування бізнесу. Вона окреслила мету посольства України та AFUO – переконати уряд Австралії додати Україну до списку країн у системі тарифних преференцій.

Ден Теббутт, добре відомий українській спільноті у своїх попередніх ролях, розповів про свій досвід та про те, чому Україна є потужним потенційним ринком.

Посол Кулініч створив розуміння того,, що зараз робить Україна для забезпечення міжнародної підтримки та довіри.

Наступна панельна дискусія розширила деякі теми, викладені у презентації, та надала цінну інформацію.

DFAT був представлений Маркіяном Воєвідкою, який дуже підтримував питання, що стосуються австралійсько-українських відносин.

Під час сесії запитань та відповідей виникло багато питань щодо можливостей, які пропонує Україна.

Мері Дума, заступник директора Міжнародної гімназії, запитала з залу про фірми, які працюють в Україні, і чи спрямовані вони на благодійність.

Юрій Суховерський, голова Фонду підтримки українських студій, прокоментував, що USSF спільно з Програмою гуманітарних ініціатив AFUO фінансують проект “Ерготерапія” з Українським Католицьким Університетом в Україні – ініціатива, яка є вкрай необхідною. Він також зауважив, що більшість людей мало знають про Україну та її потенціал, тож треба ще багато чого зробити.

Провідна міжнародна науковиця з Нового Південного Уельсу (NSW) доцент Наталка Суховерська ініціювала дискусію про роль жінок у галузі науки та інформаційних технологій та запитала, яка частка жінок працює у просторі LQD — і отримала відповідь: приблизно 70 відсотків.

Співголова AFUO та 1-й віце-президент Світового Конґресу Українців Стефан Романів висловив подяку від імені обох організацій, подякувавши ведучим за відкриття очей багатьом про ІТ-простір в Україні та побажавши успіху зусиллям організаторів.

Відбулась надзвичайно успішна подія — але треба набагато більше старань, щоб донести цю інформацію до широкої громадськості.

NSW LAUNCH

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа