Українці Австралії вітають встановлення безвізового режиму Україною

image001

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про встановлення безвізового режиму для громадян Австралії та 5 іншим країнам

Управа Союзу Українських організацій Австралії (CУОA) вітає підписання Указу про встановлення безвізового режиму для громадян Австралії який підписав Президента України Володимира Зеленського 21-го липня 2020 і опубліковано на офиційному сайті Президента України.

Підписання та згодом реалізація цього Указу відкриває великий потенціал для співпраці між Австралією та Україною у сферах туризму, бізнесу та інших галузях діяльності та економічних відносин.

Це також дає можливість громадянам Австралії пізнати красу української природи та ознайомитися з історичною спадщиною України.

Управа CУОA вже протягом довгово часу вела переговори щодо цієї справи з Міністерством закордонних справ України та Офісом Президента.

Посольства України в Aвстралії, Посольство Aвстралії в Україні рівночасно озвучували і працювали над тим, щоб представити позитиви такого безвізового режиму.

Це рішення вказує на прагнення продовжувати міцну, дружню та дипломатичну співпрацю між Україною та Aвстралією. Ми радіємо тим, що громадяни Aвстралії зможуть побачити і відчути що центр Європи – Україна. сказав спів голова CУОA Cтефан Романів

В Указі вказано :

З метою розвитку і практичної реалізації принципів партнерства між Україною та Австралією, Новою Зеландією, Королівством Бахрейн, Державою Кувейт, Султанатом Оман, Королівством Саудівська Аравія постановляю:

  1. Установити з 1 серпня 2020 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів.
Опубліковано Українці в світі.