Українська “Батьківська Хата. Homestead” в Техасі

SanAntonio
Техаська неприбуткова організація Ukrainian San Antonio презентує світові проєкт “Батьківська Хата. Homestead”!
Ми з великою гордістю долучаємося до місії людей, що працюють над популяризацією украінськоі культури у світі та серед самих українців.
Впродовж наступних місяців ми демонструватимемо громаді фотознімки моделей в народних строях різних етнографічних регіонів України кінця XIX- початку ХХ ст. разом з архітектурними формами та побутом відповідної території. Проєкт покликаний донести до українців світу красу нашої культури та традицій, яскравий колорит українського села, особливості побуту, будови хат та ремесл наших прадідів.
В даному освітньому заході вже прийняли участь більше 30-ти представників як украінськоі діаспори, так і материкової України!
Ukrainian San Antonio висловлює велику подяку всім учасникам заходу!
Зокрема,

Володимир Щибря

, кандидату історичних наук, директору Центру фольклору та етнографії Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, асистенту кафедри фольклористики за надання та підбір строїв.

А також

Natalia Sturgill

, власниці приватної колекції з м. Гейнесвіль, штат Джорджія, США. Колекція пані Наталки раніше вже була задіяна у проєкті «Етнокалендар-2021. Українська спадщина» від Ukrainian San Antonio.

А також

Alena Garcia

, власниці приватної колекції м. Сан-Антоніо, штат Техас, США. Зйомки були проведені на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

Зустрічайте в листопаді 2020 року!
Пізнаваймо Україну разом!
Коли є любов до Батьківщини, відстань не має значення! 🇺🇦

 

Опубліковано Українці в світі.