Українка стала почесним консулом у Пенсильванії

irynaMazur1

У Посольстві України в США підписали угоду про створення Почесного консульства України у м.Філадельфія. Почесним консулом може бути будь-який громадянин США, але посольству простіше працювати з українцями.
“Ми робимо усе, щоб ставати ближчими та ефективнішими для українців, які проживають чи перебувають в Америці. І тому сьогодні підписали угоду про створення нового Почесного консульства України, яке відкривається в одному з найбільших міст східного узбережжя США, колишній тимчасовій американській столиці – місті Філадельфія (штат Пенсильванія). Місто також є одним з найбільших осередків української громади Америки.” – зазначив посол.

irynaMazur2

Посол України в США Володимир Єльченко взяв  участь у офіційній церемонії підписання Угоди про заснування нового Почесного консульства України м.Філадельфія та надання консульських функції та обов’язків Почесного консула України Ірині Мазур, громадській діячці, професійній юристці, членкині ради директорів організації “Разом” та Віце-Президентці Української Федерації Америки.
Володимир Єльченко привітав Ірину Мазур та українську громаду Філадельфії, вручив посвідчення та офіційний консульський патент.

Ірина Мазур – родом зі Львова, де здобула юридичну освіту. У Сполучених Штатах проживає 19 років. Закінчила Law school of Temple University. Працює у Філадельфії адвокатом, є партнером адвокатського бюро. Ірина є першою і, поки що, єдиною жінкою, котра обійматиме посаду почесного консула у США.

Джерело: uapost.us

 

Опубліковано Українці в світі.