Спілці українців у Португалії 15 років!

Porto

Україна будується всюди, де є українці. Де вони навчають своїх дітей української мови. Де вони розповідають своїм новим друзям про свою історію. Де вони пояснюють, що Москва організувала Голодомор-геноцид у минулого столітті і зараз продовжує агресію проти України. Де українці не зрікаються своїх імен і своєї національності. Де вони не зрікаються батьків.
2(1)
Нелегко займатися громадською роботою. Витягувати з кишені кошти, присвячувати вільний час на спільне благо, про яке, здебільшого тебе ніхто не просить. Більше того, чути критику, звинувачування у якихось таємних інтересах. Так є, що людині важче повірити у добро.

????????????????????

????????????????????

4(1)

????????????????????

Але є щось більше, ніж людський раціоналізм, чи егоїзм. Це те, що незважаючи на в сотні разів більшу Московію, на «невидящий» світ, дало нашому народові Незалежність. Це те, що робить нас Нескореними.
Це спільні зусилля для ідеалу кращого світу.
Власне такі ідеї об’єднують вже 15 років простих українців, що поїхавши в світ вирішувати складні обставини життя не залишили свою відповідальність перед Батьківщиною.
Наша праця перемагає!
У нас є українські школи. Португалія всесторонньо підтримує Україну. Португальський парламент визнав Голодомор 1932-33 років – геноцидом. Українці стають символом успіху.
У нас є український посол, яка відстоює Україну так, як це робили найсильніші політику світу у складних геополітичних протистояннях.
Друзі!
Дякуємо всім, хто долучався і долучається до нашої справи.
До Спільної Української справи!
Слава Україні!
Особлива подяка Посольству України в Португалії та Seminário da Luz за підтримку у проведенні заходу святкування 15-річчя заснування Спілки українців у Португалії.

 

Port1

Учасники підсумували роботу, окреслили плани на майбутнє, привітали нових активістів. Завершилося дійство співом колядок!

Port2

Голова Спілки українців у Португалії, Павло Садоха

Опубліковано Українці в світі.