Спілка українців у Португалії звернулася до Португальського парламенту з проханням визнати росію державою-спонсором тероризму

садоха

З таким запитом виступив президент Спілки українців у Португалії, який закликав також, визнати групу Вагнера організацією, причетною до терористичних актів, і вжити всіх необхідних заходів для запобігання подальшим атакам з боку Росії.
Цього вівторка президент Спілки українців у Португалії, звернувся до депутатів Португальського парламенту з проханням визнати росію – спонсором міжнародного тероризму та вжити заходів для запобігання подальшим нападам на Украіну.
У заяві, Павло Садоха, звернувся до Голови парламенту та лідерів політичних партій Португальського парламенту з проханням визнати також групу Вагнера організацією, причетною до терористичних актів, і вжити всіх необхідних заходів для запобігання новим терористичним атакам з боку росії проти України та інших країн.
У понеділок президент України Володимир Зеленський, вже звернувся до парламентів усіх країн НАТО із закликом визнати росію – терористичною державою та попросив збільшити кількість систем протиповітряної та протиракетної оборони.
У зверненні, президент Спілки українців у Португалії наголошує, що прийняття цієї резолюції стало б важливим кроком до дипломатичної підтримки України, її громадян та відновлення справедливості.
Павло Садоха нагадує, що з початку збройної агресії в лютому 2014 року, російська федерація застосовує тактику терору проти мирного населення, як-от невибіркове бомбардування міст і селищ, використання заборонених боєприпасів, розстріли за зачищення, етнічна дискримінація, свавільне затримання, сексуальне насильство, викрадення людей, примусова депортація та напади на цивільних осіб.
Президент Спілки також зазначає, що одним з головних виконавців терористичних атак проти мирного населення, ініційованих російською державою є приватні військові мережі найманців, зокрема, група вагнера.
Надання росії статусу державного спонсора міжнародного тероризму зіграло б вирішальну роль у посиленні санкцій, економічній, фінансовій та дипломатичній ізоляції росії та подальшій неспроможності росії фінансувати жорстоку війну проти України, – підкреслюється у зверненні.
Для Павла Садохи визнання росії: державою-спонсором тероризму, було б сильним сигналом у громадському суспільстві, що завадить будь-якій підримці з боку інших держав, організацій та нкономічних відносин з росією.
У понеділок, президент України Володимир Зеленський, під час відеоконференції на 68-й щорічній сесії Парламентської асамблеї НАТО в Мадриді заявив, що росія проводить в Україні політику геноциду, спрямовану проти цивільного населення. Енергетики та інфраструктури водопостачання з ефектами, подібними до ефектів зброї масового знищення.
Тому український президент звернувся до парламентів 30 країн НАТО з проханням визнати росію терористичною державою, як це вже зробили Латвія, Литва, Естонія, Польща та Чехія.
Зеленський, також попросив зберегти і посилити санкції проти росії через терор, який вона чинить проти українців і допомогти підвищити захист України, а саме, через постачання систем ППО.

 

Опубліковано Новини, Українці в світі.