Державний секретар США Ентоні Блінкен зустрівся з керівниками української громади в Чикаґо

chicago1Державний секретар Блінкен, сенатор Дік Дурбін та голова громади та віце-президент Українського Конґресового Комітету Америки Павло Бандрівський сидять за столом для нарад з іншими членами української діаспори в Чикаґо. Позаду трьох чоловіків стоять прапори США та України.

У метрополії Чикаго проживає друга за чисельністю українська громада в країні.
chicago2

Секретар Блінкен сидить за столом між сенатором Діком Дурбіном і лідером громади та віце-президентом Українського Конґресового Комітету Америки Павлом Бандрівським. Позаду них – прапори США та України.

Державний секретар США Ентоні Блінкен дізнався від лідерів громади про їхні зусилля щодо підтримки України та нещодавно переселених біженців.

chicago3

Державний секретар Блінкен, сенатор Дік Дурбін та голова громади та віце-президент Українського Конґресового Комітету Америки Павло Бандрівський сидять за столом для нарад з іншими членами української діаспори в Чикаґо. Позаду трьох чоловіків стоять прапори США та України.

Він також оглянув виставку Українського інституту сучасного мистецтва «Діти війни», на якій представлено потужне мистецтво українських дітей.

chicago4

Державний секретар Блінкен стоїть перед різнокольоровими картинами, розвішаними на білій стіні. З ним стоїть доцент Українського інституту сучасного мистецтва Олена Смолинець.

Разом із нашими союзниками та партнерами ми продовжуємо підтримувати зусилля України щодо захисту та відбиття нападів Росії на цивільне населення України.

chicago5

Державний секретар Блінкен стоїть, дивлячись на картину, повішену на білій стіні.

chicago6Державний секретар Блінкен стоїть перед різнокольоровими картинами, розвішаними на білій стіні. Поряд з ним стоять доцент Українського інституту сучасного мистецтва Олена Смолинець і сенатор Дік Дурбін. Текст на стіні: «Діти війни – Мистецтво для посттравматичного відновлення дітей в Україні».

Фото та підписи до них – U.S. Embassy Kyiv Ukraine

 

Опубліковано Українці в світі.