Cоюз Українських Організацій Aвстралії: не можна аґресорові надавати роль посередника

SUOA

Росія була і є агресором –   не можна надати Росії  роль посередника

Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) надзвичайно занепокоєний рішенням про створення Консультативної ради в межах політичної Тристоронньої Контактної Групи з урегулювання конфлікту на Донбасі, в яку увійдуть на рівних правах представники України та так званих Донецької і Луганської народних республік (ОРДЛО), які фактично є російськими терористичними організаціями та пропонуючи представників Росії, Німеччини і Франції бути за одним столом переговорів.

У Президента України зараз є можливість проявити лідерство та спростувати і відкинути цю пропозицію, а не перетинати червоні лінії, які за його згодою не перетинатимуться, та показати сильне національне провідництво.

Це неприйнятне становище.

Ця пропозиція підриває територіальний суверенітет України, надаючи статус російським терористичним організаціям і відбирає будь-яку несправність або відповідальність Росії, що має чоботи на українському ґрунті, окупувавши Донбас і Автономну Республіку Крим.

Росія – агресор, повинна бути приведена до відповідальності і це потрібно враховувати, надаючи їй статус спостерігача або посередника.

Це повністю входить у плани Російської Федерації.

Україна зайшла надто далеко у встановленні свого територіального суверенітету і незалежності, щоб дозволити це зруйнувати.

Аргумент, що «ми хочемо миру і ми можемо рухатися далі» – це прагнення і бажанням всіх, а не тільки тих, хто домовився про цю неприйнятну позицію. Однак, це не може і не повинно бути досягнуто шляхом капітуляції.

Коли вживається аргумент, що жодних рішень ще не прийнято, що будується платформа, тоді будь-яка платформа мусить мати сильний фундамент. У схемі даної пропозиції ця платформа зовсім не має міцної суттєвої підстави.

У реальному світі політики мають обстоювати на першому місці принципи і вартості, що є правильними та боротися за правду, щоб знищити зло.

Фундамент, будований на принципах, коли «яка різниця» або «рішення в цій справі необхідні і можливі» лише зменшують національні зобов’язання та є ознаками національної слабкості.

CУОA підтримує заяву Світового Конгресу Українців (СКУ), що недопустимим і неприйнятним є рішення Тристоронньої Контактної Групи, бо вона позбавляє Росію, як агресора, будь-якої відповідальності за війну.

Лідери Франції і Німеччини також повинні стояти на свої позиціях і не перетинати ці ідентифіковані червоні лінії.

Росія є агресором і повинна нести відповідальність.

У ці важкі часи коронавірусу, коли вся увага скерована на позбавлення вірусу, міжнародне співтовариство не повинно дозволити цій пропозиції побачити світло дня і повинно її категорично відкинути.

Союз Українських Організацій Австралії

Опубліковано Українці в світі.