Американські українці оцінили значення постаті Степана Бандери в річницю його смерті

bandera-us

«Віра найбільше скріплює сили душі. Через правдиву й глибоку віру в Бога, Спасителя, кожна людина й цілий народ мають змогу безупинно черпати з вічно живого джерела стільки сили, скільки їхня душа спроможна сприйняти.» Степан Бандера

Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України пригадує всім відділам і членам про те, що 15-го жовтня, 2021 році, припадає 62-га річниця від дня скритовбивства Провідника Революційної Організації Українських Націоналістів сл.пам. Степана Бандери катом, висланим Москвою.

Для Української Нації Степан Бандера був символом віри та надії для кращого майбутнього України, у якій всі українці могли би жити вільно, свобідно у своїй незалежній, суверенній державі. Таку саму надію імя Степан Бандера надавав і тодішнім поневоленим Москвою народам. Для Москви Степан Бандера викликав лють і страх тому, що він і український націоналізм становили загрозу існуванню московської тюрми народів. І його свята місія сповнилася 32 роки пізніше, коли була відновлена Незалежна Україна і крахнула імперія зла.

Цього року відзначення 30-ї річниці Незалежности України стало підтвердженням філософії, ідеології, місії та шляху Степана Бандери, Організації Українських Націоналістів, яку він очолював, та цілого революційно-націоналістичного руху. Цього року Президент та Уряд Незалежної України вперше офіційно визнали, що Незалежність України була відновлена у 1991 році, відроджена так само, як це було в 1941 році, коли Організація Українських Націоналістів проголосила відновлення Української Держави у Львові, і так само як це було у 1938 році. та 1918 році. Незалежність не прийшла до української нації, як вітер зі степів. Багато поколінь кращих синів і дочок України боролися і сьогодні далі борються, щоби їхня Українська Батьківщина була незалежною від чужих загарбників. Віра Бандери про краще майбутнє Української Нації у відновленій Українській Державі та наше увічнення цієї ідеології та місії були формально підтверджені під час цьогорічних відзначень.

Організація Оборони Чотирьох Свобід України, яка існує і діє на націоналістичних і державницьких приципах ОУНз під стягу Провідника Степана БандериВоля Народам! Воля Людині!, володіє особливим завданням перед українською нацією – не кращим, не важливішим, але особливим завданням, яке ми, члени ООЧСУ, які добровільно стали її членами, розуміємо і готові виконувати. Одночасно ми повинні віддати глибоку шану нашим попередникам і провідникам і також українським воякам на фронті сьогодні у війні проти московського наїздника, які дали і дають сьогоднішньому поколінню в Україні та діяспорі святу ідею і надхнення працювати і боротися на благо української нації і України.

Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України закликає всі відділи та членів влаштувати панахиди, апелі чи жалібні відзначення, беручи до уваги сьогоднішні протоколи здоровельної безпеки, у днях близьких до річниці загибелі Провідника ОУН.

Хай живе імя Степан Бандера! Хай живе Організація Українських Націоналістів!

Хай живе Український Націоналізм!

Хай живе Незалежна, Суверенна і Соборна Україні!

За ГУ ООЧСУ:

Микола Грицковян,голова

Ігор Длябога, секретар

Опубліковано Головне, Українці в світі.