Американська діяспора збирає допомогу постраждалим від повені

zuadk

Злучений Український Американський Допомоговий Комітет — ЗУАДК закликає Українсько- Американську громаду, всіх осіб доброї волі і серця, допомогти постраждалим в Західній Україні — жителям Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Закарпатської, та Тернопільської областей від жахливої повені.

В наслідок тривалих сильних дощів, що пройшли з 22 по 23 червня 2020 року, рівень багатьох рік значно піднісся і далі підноситься в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській, та Тернопільській областях, в результаті чого затоплено десятки населених пунктів, об’єкти соціяльної сфери, тисячі житлових будинків, зруйновано численні мости. Люди втратили своє майно, заощадження, не мають можливості придбати найнеобхідніші речі, сотні осіб лишились без даху над головою.

В зоні стихійного лиха, головно в Івано-Франківській області, 8,000 будинків затоплено, 19 мостів знесено, 100 км доріг знищено, 400 осіб евакуовано, 3 мертві, 1 без вісті, до 200 місцевостей немає доступу.

Вашу допомогу можете складати через ЗУАДК і Ви одержите посвідку на суму Вашої пожертви, яка є звільнена з податку. Всю допомогу ЗУАДК повністю доставить постраждалим.
Чеки просимо виписувати на:
UUARC – Flood relief
1206 Cottman Ave
Philadelphia, PA 19111

aбо можна скласти пожертву через “ways of giving

Не будьте байдужими до цієї людської біди,
відкрийте Ваші серця
горю постраждалим, 
допоможіть потерпілому населенню!
Опубліковано Українці в світі.