Пам’яти Галини з Мужилівських Шафовал

shafoval

З волі Всевишнього, дня 21 серпня 2019, заосмотрена Найсвятішими Тайнами упокоїлася в Бозі в Буенос-Айрес, Арґентина, наша найдорожча мати, бабуся і прабабця

бл. пам. Галина з Мужилівських Шафовал

гербів Сас І і Мужило

Покійна народилася 29 січня 1923 р. у Тустановичах, що на Дрогобиччині. Від жовтня 1927 р. на чужині в Арґентині.

Покійна росла в свідомій атмосфері родини УСС-а, піонерів українського релігійного, суспільно-громадського і політичного життя в Буенос-Айрес.

Практикуючий член УГКЦ, плекала дух екуменізму і толерантності.

У 1970-их і 1980-их роках організувала і координувала допомогою з Латинської Америки українським політ-в‘язням.

Її вклад в український жіночий рух був вирізнений з нагоди 50-ліття СФУЖО, а Централя Об‘єднання Жінок «Просвіти» в Арґентині обрала її почесною головою.

До кінця життя зберігала зацікавлення українським церковно-громадським і політичним життям та була жертвенною на українські ціли.

Найбільшою радістю при схилі її віку була участь синів, внуків і правнуків в українському житті та збереження українських мови і традицій в їх родинах, до правнуків включно.

Покійну буде похоронено поруч її чоловка і батьків на українському кладовищі в Буенос-Айрес.

Нехай пам‘ять про Покійну буде вічною, а аргентинська земля пухом!

У тихій скорботі:

син Іван Юрій з дружиною Уляною з Самоверських

лодасин о. диякон Микола Зенон з дружиною Тетяною з Тарапацьких

внука Ляра Лукія з чоловіком Йосифом

внук Денис Юрій з дружиною Наталією

внук Маркіян Андрій

внук Петро Климентій

правнуки Устина Марія, Тимотей Пій, Клементина Марія і Август

ближча і дальша родина в Аргентині і Канаді

Також до скорботи за померлою приєднується Управа Об’єднання Жінок «ПРОСВІТА» спільно з управою УКТ «ПРОСВІТА» та Крайовою Управою Спілки Української Молоді (СУМ) в Арґентині

Управа Об’єднання Жінок «ПРОСВІТА» спільно з управою УКТ «ПРОСВІТА» та Крайовою Управою Спілки Української Молоді (СУМ) з глибоким болем повідомляють, що сьогодні, 21 серпня 2019 року, відійшла у вічність ГАЛИНА МУЖИЛІВСЬКА-ШАФОВАЛ, Почесна Голова Об’єднання Жінок «ПРОСВІТА» , котра проявила себе у різних функціях діяльності, особливо у всьому, що стосується поширення культури українського народу на теренах Арґентинської Республіки.

Вона народилася в Україні в Тустановичах , що на Дрогобиччині 29 січня 1923 року та прибула до Арґентинської Республіки, коли сім’я еміґрувала в жовтні 1927 р. Виросла і сформувалася в сім’ї , в якій патріотизм, релігійність та усвідомлення українських цінностей завжди були на першому місці. Таке виховання надихнуло її належати до різноманітних організацій нашої громади. Її віддана праця в громадських організаціях була і є прикладом для нащадків . З приводу тяжкої втрати ми висловлюємо родині, дітям, онукам та правнукам наш глибокий жаль і співчуття ,та заносимо наші молитви до Бога !

Нехай пам’ять про нашу любу сестру по духу буде вічно серед нас – Вічна Її пам’ять!

Опубліковано Національна пам'ять.