В оперативному командуванні “Північ” визначили кращих військових психологів

Конкурс психологів Pivnich (1)

Днями в оперативному командуванні “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України завершився конкурс на кращого психолога серед підпорядкованих військових частин та військових комісаріатів.

Конкурс психологів Pivnich (2)

Конкурс проводився з метою визначення кращого фахівця своєї справи, а також популяризації та пропагування передового досвіду кращих військових психологів, обміну сучасними військовими методиками, технологіями психологічного забезпечення, формування активної професійної позиції, мотивування до саморозвитку.

Конкурс психологів Pivnich (3)

Конкурсне журі оцінювало знання конкурсантами рівень їх підготовки з теоретичної, практичної та методичної підготовленості.

Конкурс психологів Pivnich (4)

Крім того, під час виставлення балів, враховувалась практична робота офіцерів у свої підрозділах, дієвість роботи з родинами військовослужбовців, співпраця з громадськими організаціями та зарубіжними партнерами, ведення наукової діяльності, їх саморозвиток і самоосвіта.

Конкурс психологів Pivnich (5)

За найвищими конкурсними показниками журі визначило:

1 місце молодший лейтенант Ірина Хлібик;

2 місце Ростислав Лимар;

3 місце Юлія Зозуля;

Призери отримали цінні подарунки та дипломи від командувача військ оперативного командування “Північ”, а за зайняте 1-ше місце, молодший лейтенант Ірина Хлібик, отримала особисту пам’ятну відзнаку від органу управління.

Переможці будуть представляти оперативне командування “Північ” на конкурсі кращого офіцера – психолога першості Сухопутних військ Збройних Сил України.

Пресс-центр

Оперативне командування “Північ”

Опубліковано Громадське життя.