У Києві відбудеться дев’ята Церемонія нагородження Волонтерської премії Євромайдан SOS

e-sos_logo_sq2 (1)

Центр Громадянських Свобод (ЦГС) і Українська Волонтерська Служба запрошують журналістів до висвітлення ІХ Вcеукраїнської волонтерської премії від громадської ініціативи Євромайдан-СОС,

Дата: 05 грудня 2022 року

Час: 17:00 за київським часом

Місце:, InterContinental Kyiv, вул. Велика Житомирська, 2А, м.Київ, Україна

Почесні гості заходу: 

– Народна артистка України Руслана Лижичко;

– Музикант, громадський діяч Святослав Вакарчук;

– Лідер гурту “Без обмежень”, музикант, продюсер Сергій Танчинець;

– Акторка, телеведуча та громадська активістка Римма Зюбіна;

– Телеведуча Надія Матвєєва;

– Громадська діячка, ведуча, співачка, художниця Анжеліка Рудницька;

– Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв;

Ведучі: Марічка Падалко та Вадим Карп’як

Трансляція заходу пройде на веб-ресурсах Центру Громадянських Свобод, Євромайдан SOS, Української Волонтерської Служби та Isar Ednannia.

ІХ Вcеукраїнська волонтерська премія від ініціативи Євромайдан SOS – це всеукраїнська недержавна відзнака, за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні «звичайним людям, які роблять надзвичайні речі». Премія була заснована ініціативою Євромайдан SOS від Центру громадянських свобод у листопаді 2014 року, коли масштабний волонтерський рух в України став визначальною відповіддю на нові виклики. Премія є найбільшою найпопулярнішою волонтерською відзнакою в країні.

Волонтерська премія є щорічною негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух у країні, показати суспільству його важливість та різноманітність. Саме тому ми відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію.

Після 24 лютого ледь не кожен українець приєднався до волонтерського фронту як в Україні, так і за кордоном. Цьогоріч ми хочемо не просто розповісти історії звичайних людей, які роблять надзвичайні речі, а й показати, що волонтерство – це частина нової української культури, що набула масштабних проявів завдяки новаторським поглядам та об’єднанню тисяч волонтерів.

Волонтерська премія 2022 організовується Центром громадянських свобод разом із Українською волонтерською службою. Церемонія відзначення волонтерських ініціатив відбудеться в рамках ХІ Форуму розвитку громадянського суспільства 5 грудня 2022 року о 17:00 за підтримки ІСАР Єднання.

Опубліковано Громадське життя.