Спільно зупинити реванш

unnamed(3)

Ідеї «русской вєсни» реалізуються у нас на очах.

Федералізація, референдум, «янкі гоу хоум» і боротьба з «націонал-фашизмом», «услиш народ Донбаса» – такі були головні гасла «русской вєсни».

І що ми маємо зараз?

У Запоріжжі заступником голови облради ймовірно стане Балицький (регіонал і учасник «русской вєсни»). В Сумах облраду очолить регіонал і антимайданівець Федорченко. На Закарпатті угорці уже співають свій гімн на сесії рад. В Одесі ОДА очолив Гриневецький. Області відходять з молотка «місцевим елітам», які всі мають московський кримінально-мусорський душок. Чим вам не «федералізація»?

Ще «референдум»? Ось вам проект «Народовладдя» від Стефанчука. Пробник 25 жовтня ми уже бачили.

Ще «долой внєшнєє управлєніє!» І «янкі гоу хоум!» – загроза втрати союзників через інтелектуальний локдаун у голові та офісі Зеленського щодо питання виходу з конституційної кризи.

«Фашизм нє пройдьот» – за «захоплення ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи велич» … сидить за ґратами Ріф. Десятки українських патріотів знаходяться під тиском репресій.

Русскій кредит. Русская вакцина…

Татаров. Єрмак. Демченко…

А «народ Данбаса» ми маємо «услишать» 31 березня. Без деокупації. Такий план нам готують. Після «приєднання» України до «ЛДНР» – позачергові вибори і мільйони «громадян республік» виберуть нам президента та парламент. Прізвища підказати?

Отже всі пункти в процесі реалізації. В стадії завершення.

Повну політичну та, в майбутньому, кримінальну відповідальність за це все нестиме Зеленський особисто. Втекти не вийде.

По всіх згаданих лініях йде атака. Це активна операція. Це відчутно у всіх сферах. Наше завдання, в умовах пандемії, бити лише по надважливих точках. Треба синхронізуватись.

Андрій Левус

Опубліковано Громадське життя.