СФУЖО вшановує День Соборності України

320975717_1260466127835177_7017666051825423870_n

22 січня – День Соборності України.

СФУЖО закликає свою мережу та прихильні організації вшанувати День Соборності України, долучитись до кампанії до Дня Соборності України, що  проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!»підтримувати Україну в її боротьбі проти російських загарбників за  територіальну цілісність, на міжнародному рівні сприяти її руху у європейському та євроатлантичному напрямку. 

Проголошення соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919-го року стало історичним об’єднанням українських земель в одній державі та увінчало соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. Більш ніж століття тому  українці об’єднались у власній державі. Як і тоді, в 1919,  сьогодні необхідно боронити Україну від ворожих зазіхань, відстоювати державність, незалежність, відновлювати соборність. Соборність –  це і повернення окупованих земель, і консолідація зусиль українців світу та світової спільноти, це єдність та готовність чинити опір агресору, це посилення допомоги демократичного світу Україні.

Війна, яку вже упродовж століть веде імперська росія проти України, яку особливо жорстоко розпалила 9 років тому, а 24 лютого 2022р. повномасштабно збройно вторглася у суверенну Україну, показала реальну ціну і цінність свободи, визначила особливе значення державності для української нації, а також потребу утвердження та зміцнення незалежної соборної України для усього світу.

російська диктатура принесла страшну біду в Україну: нищить, знущається, поневолює людей, змушує їх покидати свої домівки, руйнує і плюндрує наш рідний край.

російський аґресор, як і понад сто років тому, мріє стерти Україну з політичної мапи світу. московська “неоімперія” не полишає спроб переписати нашу історію, знищити національну, культурну та духовну ідентичність, окупувати нашу рідну землю і позбавити Україну незалежності. Розпаливши проти України військову агресію, росія перетворила її на війну проти всього демократичного світу.

Однак, як століття тому, так і зараз, ворог не розуміє, що українці – непереможні. Ми – нація незламних! Ми відважні та рішучі у своїй боротьбі за свободу.

Організоване українське жіноцтво світу під егідою СФУЖО, а також організації прихильниці безумовно та дієво підтримують Україну у її боротьбі за свободу і незалежність. Ми на весь світ голосно промовляємо про Україну та залучаємо до її підтримки уряди і громадян різних країн. Українці світу згуртовані та активні, впевнено наближають Україну до Перемоги. Ми знаємо: Україна навіки буде соборна і вільна!

Сьогодні, у День Соборності України, своїми думками, молитвами і справами –  ми з усіма українцями: з дорослими і малими; з тими, хто зазнає горя і страждань, хто загинув, втратив дім, рідних, хто пережив знущання та приниження,  хто сьогодні страждає в окупації чи у полоні. Ми – з відважними захисниками і захисницями України, які, жертвуючи життям і здоров’ям, продовжують боротися заради нашої спільної перемоги!

СФУЖО підтримує воїнів України, добровольців, волонтерів та їхні родини!

Ми – з усім нашим Українським народом – твердим, міцним, незламним, мов ґраніт. Пишаємося Україною та українцями! Продовжуймо підтримувати Україну!

Разом переможемо!

З Днем Соборності України!

Слава Україні!  Героям Слава!

Пресслужба СФУЖО

Опубліковано Громадське життя.