Огляд фондів для соціальних та політичних проектів

asp26 березня о 20.00 розпочнеться огляд міжнародних та українських фондів (під які теми політичних, соціальних проектів куди звертатися) через прямий ефір у Facebook-групі: 💎АСП-CLUB.Клуб проекту “Академія сучасного політика” www.facebook.com/groups/438399644139984/. Участь безкоштовна, буде запис – збережеться на “стіні” групи. 

Спікер: Марина Антонова – віце-президент Асоціації благодійників України, Голова правління Міжнародного фонду “Україна 3000”, директор з GR Американсько-української ділової ради.

Надалі теж плануються щотижневі онлайн-зустрічі з народними депутатами, експертами та представниками фондів, міжнародних організацій та партій, які розбиратимуть свої кейси законопроектів, соціальних та політичних проектів, даватимуть поради. 

Зазначена можливість є частиною безкоштовних клубних можливостей міжнародного проекту «Академія сучасного політика» (далі – АСП), якими можуть скористатися всі бажаючі. Переглянути їх повний перелік можна в телеграм-боті https://t.me/asp_org_ua_bot, натиснувши кнопку «долучитися» в головному меню. Надалі бот інформуватиме про наступні подій АСП. 

На сьогодні, учасниками проекту є як початківці, так і досвідчені політики віком 18-57р. з різних куточків України та нашої діаспори в 9 країнах. В АСП вони навчаються та формують своє політичне портфоліо, конвертують його в працевлаштування, політичну протекцію, партнерську співпрацю, розкрутку себе та своїх організацій, беруть участь в заходах у Верховній Раді України.

Керівником проекту є Марія Колесник, яка адаптувала скандинавську методику навчання до задачі виведення на результати українських політиків в формуванні навичок та портфоліо політичних успіхів через спеціалізовані коучинг-програми, докладніше про які зазначено тут asp.org.ua/kp

Прес-служба міжнародного проекту 

Академії сучасного політика”

Опубліковано Громадське життя.