Ігри героїв. Бійці без рук і ніг вразили своїми спортивними досягненнями

В Україні є Герої, для яких немає нічого неможливого. В суботу, 5 листопада, в Миколаєві відбулись кросфіт-змагання «Ігри героїв» серед параспортсменів-учасників АТО. Поранені бійці продемонстрували свою потужну фізичну підготовку і незламну силу духу. Одним словом, вони показали, що таке справжній кросфіт. Кожен підхід Героїв до спортивного обладнання супроводжувався гучними оплесками та патріотичними лозунгами.

8

Змагання вів організатор проекту «Кросфіт для військових» Валерій Кисель.

14

Серед поважних гостей заходу – міністр оборони України Степан Полторак, який заради змагань кинув все і приїхав до Миколаєва, а ще нагородив ветеранів АТО і волонтерів.

32

Міністр оборони був шокований побаченим. Кожному з бійців він потиснув руку.

Крім того, змагання відвідали губернатор Миколаєвщини Олексій Савченко, мер Миколаєва Олександр Сенкевич, радник президента України і помічник міністра оборони Юрій Бірюков. Їх стримані та вдумливі обличчя якраз передають всю атмосферу поваги до мужніх воїнів-Героїв.

42

До речі, сюрпризом для всіх стала присутність на змаганнях Дмитра Яроша, екс-керівника «Правого сектору».

51

Повірити своїм очам іноді було не просто – бійці з інвалідністю виконували неймовірно важкі вправи, які не завжди під силу зробити навіть повністю здоровим людям. Це викликало амбівалентні відчуття розчулення і гордості за бійців.

Уявіть, бійці з ампутованими кінцівками робили вправи на тренажері-концепті – це неймовірно.

Вони виконували силові вправи з гирями, навіть коли це видавалося взагалі неможливим.

Вони брали штанги вагою 40 кг або 80 кг і змагалися, навіть якщо одна з рук була покаліченою.

Top-heroes-games

На завершення, переможці й учасники змагань отримали цінні призи і подарунки, а також абонементи на відвідування спортивного клубу L-fitness. Але найголовніше – це все одно процес змагань, який довів, що бійці можуть жити повноцінним життям, не дивлячись на поранення.

Ми пишаємося, що поруч з нами живуть такі Люди. Це гідний приклад для всіх нас. Ми не повинні опускати руки, попри будь-які труднощі. Тільки вперед, до Перемоги!

Також анонсуємо грандіозний фінал проекту «Кросфіт для військових» – у неділю, 13 листопада, в Миколаєві відбудуться командні змагання серед військових «Кросфіт-бенчмарк».

Опубліковано Громадське життя.