Facebook-спільнота, де вчаться аналізувати законопроекти

vru3

23 березня о 20.00 розпочнуться в групі 💎АСП-CLUB. Клуб проекту “Академія сучасного політика” щотижневі онлайн-зустрічі з народними депутатами, експертами та представниками фондів, міжнародних організацій та партій, які розбиратимуть свої кейси законопроектів, соціальних та політичних проектів, даватимуть поради.

Перший ефір проведе народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Аліксійчук Олександр Васильович.

Спікер розкриє життєвий цикл законопроектів про колаборацію та подвійне громадянство від ідеї до написання та прокоментує пропозиції учасників впродовж 1 години.

Зазначена можливість є частиною безкоштовних клубних можливостей міжнародного проекту «Академія сучасного політика» (далі – АСП), якими можуть скористатися всі бажаючі. Переглянути їх повний перелік можна в телеграм-боті https://t.me/asp_org_ua_bot, натиснувши кнопку «долучитися» в головному меню. Надалі бот інформуватиме про наступні подій АСП.

На сьогодні, учасниками проекту є як початківці, так і досвідчені політики віком 18-57р. з різних куточків України та нашої діаспори в 9 країнах. В АСП вони навчаються та формують своє політичне портфоліо, конвертують його в працевлаштування, політичну протекцію, партнерську співпрацю, розкрутку себе та своїх організацій, беруть участь в заходах у Верховній Раді України.

Керівником проекту є Марія Колесник, яка адаптувала скандинавську методику навчання до задачі виведення на результати українських політиків в формуванні навичок та портфоліо політичних успіхів через спеціалізовані коучинг-програми, докладніше про які зазначено тут asp.org.ua/kp .

Прес-служба міжнародного проекту

Опубліковано Громадське життя.