Долучітьcя до міжнaродної кaмпaнії cьогодні

sayno

Чому?

Нарощування російської армії на кордонах України триває

З Путіним тривають дискусії про Україну та національну безпеку

Путін повинен отримати потужне міжнародне повідомлення від України та світових лідерів – будь-яка подальша агресія з боку Путіна або російських сил буде зустрічатися західною відплатою

Чітке повідомлення іншим у дискусіях про Україну чи спробах посередництва – Без обговорень та рішень щодо українців без України – жодних червоних ліній не можна перетинати стосовно національної безпеки та суверенітету України

Як я можу долучитиcя

Закликаємо вас на 9 січня організовувати аналогічні акції на місцях:
1️⃣ Надрукуйте або напишіть на аркуші А4, чи більшого формату, два гасла – #SayNOtoPutin #UkrainiansWillResist або (і) українські варіанти #СкажиПутіну_НІ #УкраїнціЧинитимутьОпір . Можна видрукувати зображення, яке додається до цього допису.
2️⃣ Домовтеся з друзями та зробіть спільне фото з плакатом. Якщо не виходить ні з ким скоординуватися, можете сфотографуватися і самотужки.
3️⃣ Можете сфотографуватися навіть біля своєї церкви після служби. Це може бути пам’ятна будівля, міська або сільська рада, табличка з назвою міста/села.
4️⃣ Викладіть ваше фото у соцмережах – Фейсбук, Інстаграм Twitter тощо. В дописах використовуйте хештеги #SayNOToPutin #СкажиПутіну_Ні #UkrainiansWillResist #УкраїнціЧинитимутьОпір. Також пишіть, в якому місті чи селі зроблене фото.
5️⃣Ваші фото надсилайте в обговоренні події, на нашу електронну скриньку rok.org.ua@gmail.com, або на сторінку Руху Опору Капітуляції. Обов’язково вкажіть, де саме зроблено фото.
6️⃣Про місце та час акцій у своїх містах повідомляйте в обговорення події:
https://fb.me/e/4EfKvOHw2

 

Thanks for considering

Stefan Romaniw

STEFAN PUTIN NOStefan Putin NO

Опубліковано Громадське життя.