Держава і молодь

national+MNK

Волею українського народу Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує відновлення Української Держави, за яку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України.

Відновлення Української Держави було неочікуваним для німецького командування. А українці цього чекали вже декілька століть. Виголошення ідеї здобуття держави було могутнім виявом творчої енергії та прагнення українців нарешті бути незалежними.

Перша точка Декалогу Націоналіста говорить нам про те, що метою життя є здобуття Української Держави. За це поклали життя мільйони за часів козаччини, перших визвольних змагань, другої світової і до сих пір за Україну борються тисячі на фронті у російсько-українській війні.
Уже 28 років ми маємо незалежність. Шкода, що до 2014 року це була лиш вдавана самостійність. Тільки після Революції Гідності ми, українці, вдихнули свободи, так вдихнули тяжкий запах свободи із складними змінами, реформами та проблемами. Україні, як і будь-якій молодій державі, необхідно постійно боротися за своє життя та гідне становище в міжнародній родині. Тільки грамотна політика влади та бажання розвиватися зможуть цьому сприяти. На жаль, зараз становище України не найкраще. Ми спостерігаємо різкі зміни в ставленні іноземних держав до Російської Федерації, нехтування українськими цінностями та героями, а також некомпетентне керівництво країною. _Чи може навіть дуже компетентне, тільки чужими руками і зовсім не в інтересах України_.

___________________________________
30 червня 1941 було проголошено акт відновлення Української Держави у Львові. Провідником Національних Зборів був Ярослав Стецько(29 років). Очільником ОУН – Степан Бандера(32 роки). Батальйон Нахтігаль, що взяв Львів, був під проводом Романа Шухевича(34 роки).

Не дивно, що саме молодь була рушієм змін та ставала в авангард боротьби за українські інтереси. 30 червня також відзначають День молоді. І не дарма, бо за освіченою та відповідальною молоддю майбутнє. Так було завжди і буде.
Наш обов’язок таку молодь виховати.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК

Опубліковано Головне, Громадське життя.