Бійці територіальної оборони Полтавщини вправлялися у стрільбі та оволодівали навичками евакуації поранених

ТРО Полтава день2 (2)

В продовження навчань з територіальної оборони офіцери управління бригади вправлялися у стрільбі зі стрілецької зброї та оволодівали навичками евакуації пораненого, вчилися встановлювати інженерно-вибухові загородження, вдосконалювали свою обізнаність з різними засобами військового зв’язку.

 ТРО Полтава день2 (3)

ТРО Полтава день2 (11)

“Підрозділи територіальної оборони, по суті, є такими ж військовими формуваннями, як і армійські бригади, тож і вправи з індивідуальної підготовки особовий склад відпрацьовує ідентичні”, – розповів заступник військового комісара Полтавської області Едуард Бородай. 

 ТРО Полтава день2 (16)

ТРО Полтава день2 (18)

Демонструючи учасникам навчань різні способи евакуації пораненого, тренери наголошували: надання медичної допомоги – справа медиків, тож задача побратимів  – якомога швидше і обережніше донести пораненого до місця, звідки медики зможуть його забрати, стабілізувати і довезти до пункту надання допомоги. Для цього згодиться все: елементи одягу, міцні шнури, ремені, будь-які підручні засоби. В крайньому разі пораненого можна витягнути на собі: виконуючи вправи, учасники тренувань переконалися, що, знаючи способи, навіть тендітна жінка здатна відтягти на кілька метрів від небезпечної зони бійця, в два рази важчого за її власну масу! “Якби ми знали ці прийоми в 14-му, багато друзів лишились би живими”, – зауважили ті учасники, що мають досвід бойових дій на сході України.

 ТРО Полтава день2 (20)

ТРО Полтава день2 (1)

Облаштування інженерних загороджень, знайомство з військовою топографією, оволодіння засобами зв’язку та багато інших корисних навичок відпрацювали сьогодні офіцери управління бригади територіальної оборони Полтавщини. На черзі – командно-штабні тренування, на яких відпрацьовуватимуться питання організації оборони області, забезпечення підрозділів бригади та інші важливі питання.

ТРО Полтава день2 (10)

ТРО Полтава день2 (9)

Прес-служба оперативного командування «Північ»

#НавчанняТРО #ТРО_Полтавщини

#Стрільба_та_індивідуальна_підготовка

Опубліковано Громадське життя.