Акція “Кров України на руках Катерини” – наслідки

Після акції “Кров України на руках Катерини” десятки місцевих і масових рупорів Кремля, так звані ЗМІ в Росії, групи у Facebook і просто “небайдужі” активістів писали про акцію “Кров України на руках Катерини”, як про замовну і суспільно-небезпечну. Обґрунтовували, що наші дії є не раціональними й лили бруду на ідею деколонізації. Але їх слова можна легко спростувати

❗️Ми виділили декілька типів людей, які активно виступають проти перенесення пам’ятника Катерині ІІ:

1️⃣(Про)російські.
Як вже згадувалося в попередніх постах, залишати пам’ятки колоніального минулого в Україні вигідно Росії. Адже вона через такі речі веде активну гібридну війну проти нас. Люди, які “зазомбовані” цією пропагандою, активно виступають проти всього проукраїнського. І проти деколонізації теж.

2️⃣ Старше покоління одеситів.
Пам’ятник “Засновникам Одеси” стоїть на площі 13 років. Багато жителів привикли до нього, тому борються проти будь-яких змін.

3️⃣Ліниві конспірологи, послідовники теорії великої змови.
“Ви проплачені або Скориком, або Трухановим, або обома зразу” — так звучать близько половини коментарів. Чому ліниві? Тому що не хочуть чути наші спростування. Адже обидва кандидати на посаду мера не заслуговують на співпрацю з нашою організацією та партнерськими. Як Скорик, так і Труханов активно захищають КатюКАТА в центрі Одеси. Обидва з них не мають української позиції: один живе власною рублевою кишенею, інший лиш чекає “Путін пріді”. Така електорально катастрофа і є результатом присутності російських символів, пропаганди і маніпуляцій в України.

Резонанс реакції (про)російських сил підтверджує про те, що наша ціль зачіпає їх за живе. Тобто ми все робимо правильно💪🏻 і бачимо чітку куди цілитися.

Ворогам і катам не місце в Україні!

Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК

Опубліковано Громадське життя.