Звернення Руху Опору Капітуляції до державницьких сил

rok4

Рух Опору Капітуляції закликає всі державницькі сили скоординувати дії для захисту суверенітету України та нейтралізації російської агентури у владі
З кожним днем збільшується вірогідність розгортання нового етапу російської агресії проти України, яка може відбутися як у формі прямого військового вторгнення, так і на дипломатичному фронті, до чого нашу владу активно схиляє ворог, застосовуючи різні методи впливу.
Між тим, в найвищому політичному керівництві країни перебувають як відверті російські агенти впливу, так і ті, хто сприяє проросійському реваншу: Єрмак, Татаров, Демченко, Смірнов, Шурма.
Зрив операції “Авеню” та цинічна брехня влади цьому лише підтвердили цей факт. Також очевидно, що головний лобіст капітуляції Андрій Єрмак має аномальний вплив Президента України.
Підривна діяльність і сам факт перебування на високих посадах агентів впливу Кремля ставить під загрозу безпеку та суверенітет держави. Особливо гостро постає це питання напередодні можливого широкомасштабного вторгнення Росії.
21 листопада під час акції присвяченої Революції Гідності громадськість висунула вимогу до Зеленського: до 1 грудня звільнити Єрмака. Такий вчинок міг би частково зняти суспільну напругу у непростий час.
За цих умов Рух Опору Капітуляції закликає всі державницькі сили згуртуватися для порятунку держави і разом 1 грудня дати відсіч російській агентурі.
Тому ми звертаємося до парламентської та позапарламентської опозиції, до партій, організацій та рухів з пропозицією розпочати консультації для формування спільного плану дій та переліку вимог.
Ми повинні змусити владу робити реальні кроки для захисту суверенітету і першим таким кроком є нейтралізація російської агентури на Банковій.
Наша мета не дестабілізація, як каже агентура ворога, а зміцнення національної безпеки.
Продумані та злагоджені дії українських сил дозволять стабілізувати Україну, очистити її від злочинців та виступити єдиним фронтом, щоб зустріти агресора, як це належить українцям.
Запрошуємо всі патріотичні сили до діалогу та проведення спільних консультацій. Для зв’язку пропонуємо звертатися за адресою:
Опубліковано Пряма мова.