Яременко – відпрацьований матеріал зе-команди

А тепер серйозно про так званих “авторитетних експертів і професіоналів”, які пішли в слуги до Бєні і Зєлі з метою – “здійснення справжніх реформ та відстоювання національних інтересів”. Під час президентської і парламентської кампаній, сповідуючи власні нереалізовані амбіції та образи на попередню владу, чимало відомих людей стали частиною Зєкаманди. Вони розриваючись агітували і переконували всіх у злочинах Петра і святості Зєлі. За свою службу, ці пристосуванці отримали посади, мандати, становище, і мабуть гроші. Однак, вони не зрозуміли з ким зв’язалися, і те, що так легко до них прийшло, так само легко й піде, більше того, з суттєвим моральним мінусом (ну бо разом з високим рейтингом, вони ж взяли на себе й значний негатив Зєлі). Так ось, помалу стає очевидним, що політична лінія Бєні і Зєлі – це не якась там політична програма (якої зрештою і не було, а нешановані виборці повелися на інформаційні технології в телевізійній упаковці), а вузькокланові інтереси купки олігархів та авантюристів, які все зроблять для того, щоб втриматися біля влади. Як наслідок цілі напрямки національної політики, а насамперед зовнішньополітична і бюджетна діяльності банально пристосовуються до захсцянок главарів Зєків. Звісно, що в цих умовах, такі особи, як Яременко, з яким, не яким розумінням ситуації будуть лише заважати, або й ще гірше розкриють усі плани та підуть в опозицію. Тому їх потрібно дискредитувати, “приручити”, усунути з важливих посад, культурно нейтралізувати, що зрештою й відбулося.

yaremenko
Не скажу напевне, але вся ця історія з повіями, дуже нагадує сплановану провокацію. З одного боку можна припустити, що це опозиція вирішила відвести увагу від нещодавнього скандалу з погрозами Зєлі і так злила свого колєгу. Але з іншого боку не виключено, що й рідненькі Зє, вирішили скористатися нагодою й поставили свого активіста на місце. Як би там не було, але факт листування був, і не секрет, що твоє листування у смартфоні читають люди, які знаходяться біля тебе. А зробити наводку для папараці дуже просто.
Саме тому, нинішня заява голови фракції зєлєні, про три варіанти для підстаркуватого гульвіси: 1) Яременко залишає посаду глави комітету; 2) нардепа виключають з фракції; 3)він добровільно складає мандат. З яких Арахамія схиляється до першого варіанту, свідчить про красивий розвод серед своїх. Про особисту сімейну трагедію Яременка помовчимо, його надовго вибили з сідла.
Але з огляду на все це цікаво, чи оті розумники, які з добрих поривань пішли на колаборацію з Бєньо і Зєньою усвідомлюють свою долю, те як вони закінчать? Зрештою тепер цікаво, хто наступний у черзі серед “авторитетних професіоналів” Зєкаманди? Дубілет, Нєфьодов?…

Роман Грицьків

Опубліковано Пряма мова.