Шлях до миру пролягає через звільнення окупованих територій

image002

Скандальний текст під претензійною назвою «12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону», який виник під час Мюнхенської конференції з безпеки, викликав значний суспільний резонанс і отримав справедливу критику як з боку українських політиків, так і з боку вітчизняних та міжнародних експертів.

Цей одіозний текст спотворює об’єктивну реальність, проштовхує московську позицію і не вказує єдино можливих і адекватних шляхів до звільнення України, якими вбачаємо план, що зокрема міститься в Українській доктрині безпеки та миру, ухваленій Стратегічною Радою Руху опору капітуляції 31 жовтня 2019 року.

Справедливе обурення серед іншого викликає пункт про «перегляд національної ідентичності» з врахуванням інтересів Росії, Польщі, Угорщини. ОУН (б) виразно усвідомлює, що розмивання національної ідентичності на догоду агресивним сусідам прямо веде до розмивання державної суб’єктності і втрати суверенітету.

Шлях до посилення рівня безпеки в Європі веде через звільнення українських територій та відшкодування заподіяних збитків, завданих країною-агресором.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) засуджує спроби задобрити окупанта та звести на манівці українське суспільство і міжнародну спільноту. Не поступки і компроміси щодо Кремля, а лише засудження агресора, шлях боротьби, шлях спротиву приведе до перемоги і встановлення державного суверенітету на всій території України, а отже і до забезпечення безпеки в регіоні.

Провід ОУН (б)

17.02.2020

Опубліковано Головне, Пряма мова.