Рух Опору Капітуляції: Або Зеленський позбудеться Коломойського, або Україна позбудеться їх обох

benia&Ze

Останні заяви І.Коломойського про необхідність переорієнтації України на Росію можна класифікувати як державну зраду і цим повинно зайнятись СБУ та ДБР. Крім того має бути публічна позиція Президента із засудженням зрадницьких заяв олігарха та чіткі дії щодо нього. Президент має продемонструвати, що він лідер країни і не боїться викликів та проблем, пов’язаних з ними. А заяви Коломойського і його вплив на політику влади – це і виклик, і проблема. І проблема особисто для Президента.

Відсутність президенської реакції означатиме, що в Україні немає Президента як Гаранта Конституції. Саме її покликаний захищати Президент. Саме в Конституції закріплено курс України в НАТО та ЄС. І подібні заяви оліграха, враховуючи його вплив на владу, є замахом на Конституцію України. Це вже не кажучи про абсурдність і злочинність заяв про необхідність замирення з агресором, бо він нам може дати десятки мільярдів доларів замість МВФ. Росія дійсно дасть нам десятки мільярдів, але як репарації через агресію, анексію Криму та окупацію частини Донбасу.

В цій ситуації лише один можливий варіант дій з боку влади – засудження заяв Коломойського, усунення його від будь якого можливого впливу на владу та кримінальне провадження щодо оліграха через ознаки державної зради в його заявах. Зеленський має зробити вибір: або він Президент України, або він Президент Коломойського. Від цього залежить його подальша доля.

Нагадуємо та чекаємо кожного з вас на Віче «Ми маємо гідність»!
21 листопада о 19:00, Київ, Майдан Незалежності

rok4

Підтримка та допомога для потреб Руху Опору Капітуляції
Карта спецрахунку Благодійного Фонду «Мир і Ко» :
5169 3305 1985 2369
Кошти направляти з позначкою “на статутну діяльність”.

#Ми_маємо_гідність
#Ні_капітуляції #РОК
#рух_опору_капітуляції
#Рухопору #рухопорукапітуляції #віче #віче21листопада #захисти_україну #жовтийскотч
#Національний_форум_гідності
#111_стаття

Рух Опору Капітуляції

Опубліковано Головне, Пряма мова.