Може реваншисти пішли у наступ?

sirkagoodРозмови про те, чи можливий реванш колишніх регіоналів і прихильників Януковича появилися не на “пустому місці”. Якщо приглянутись до діяльности Генеральної прокуратури та її очільника за останні кілька тижнів, то вона викликає підозру, що щось “гниле в данському королівстві” (якщо послуговуватись словами В.Шекспіра). Генеральний прокурор України Ю.Луценко, якого звільнив з ув’язнення Майдан, не зумів затримати своїх підлеглих у непрофесійному підході до звинувачення І.Бубенчика – активіста Майдану.

Звинувачення майданівця на основі висловлювань у фільмі дворічної давности є доказом непрофесійності працівників Генеральної прокуратури. Крім того, воно появилося чотири роки після розстріляння Небесної сотні, за що досі не був покараний ні один звинувачений. Зрештою, щось дуже багато “підозрілих” справ накопичилося за останні два тижні. Справа втому, що і Н.Савченко були висунені звинувачення у стилі НКВД, стрічка “жучка” була в кабінеті Холодницького, а до них ще й “підозрюваний вбивця” Бубенчик – бракує лише “ справедливого” комуністичного суду, перед яким обвинувачені визнали б свою провину і покаялися.

Та судилище над Бубенчиком, певно, мало ще довести майданівцям, що сучасне українське правосуддя може судити переможців! (Бо ж кажуть, що переможців не судять).Отже, якщо хтось думає протестувати проти влади, то українська прокуратура може його судити і після 4-х років. Якщо звернути увагу не тільки на поведіну ГП, але й поведінку депутатів ВР України, коли йде мова про декларування антикорупціонерів, про створення Антикорупційного суду та ін.,то закакрадається думка, що дехто вже готує грунт під реванш.

Непрофесійні дії Генеральної прокуратури, неохота депутатів щодо голосування за закони, які вимагає і Европейський Союз та США, справляють враження, що гібридна війна вже проводиться на всіх щабелях державного управління. Все це тому, що протягом 4-х років українське правосуддя не зуміло навіть звинуватити у злочинах проти держави і народу дезертира-президента Янукович та його поплічників, а вбивців-виконавців суд “відпустив”, щоб ті змогли податися до замовників у близьке закордоння.

На тлі неохоти голосувати за антикорупійний суд, звинувачення майданівця, переслідування журналістів, які займаються розкриванням порушень законів та корупціонерами, стороння людина зауважить, що тут щось не теє. Саме з цими згаданими діями можна поєднати раптову появу різноманітних “ дебат”, інтерв’ю в різних ЗМІ з такими прихильниками Кремля як кум Путіна Медведчук, Шуфрич та ін. представники 5-ої колони.

Складається враження, що реванш довго готувався, бо два роки взяла “підготовка” до наступу на майданівців, а щойно зараз наважились напасти на Бубенчика. Зрештою, в Криму також не зразу захопили кримський парламент, але спочатку запустили зелених чоловічків.Таке враження, що реваншисти вирішили спробувати свої сили, бо до виборів вже залишилось не так вже й далеко.

Можливо, що дехто з владної гілки та парламенту готовий відступити від прокламованих принципів, щоб потім отримати індульгенції від реваншистів. А можливо, що найхолодніший березень за останні 100 років заморозив у декого мозок. Бо ж, якщо можливі такі зміни температури в природі, то в людській голові різні зміни настають частіше, на жаль, за деякі зміни у думанні українських політиків страждають мільйони невинних.

Йосиф Сірка 5.4.18 р.

Опубліковано Пряма мова.