Місцеві вибори: позиція Руху опору капітуляції

rok4

В країні розпочалася виборча кампанія до місцевих органів влади. Головне завдання для українських сил на цих виборах – здобути більшість у місцевих радах та не допустити перемоги проросійських сил. Для цього необхідно уникнути взаємопоборення державницьких партій та сконцентрувати свою увагу на Півдні та Сході, де можливий російський реванш.

Рух опору капітуляції є понадпартійним об’єднанням, до складу якого входять члени та симпатики різних патріотичних партій, тому активісти РОК можуть брати участь у цих виборах як кандидати від різних державницьких партій або публічно підтримувати якісь з них.

Однак, Координаційна Рада РОК не буде надавати переваги та агітувати за якусь конкретну політичну силу. Ми є рівновіддаленими від усіх політичних партій. Наше завдання – консолідувати патріотів у боротьбі з капітуляцією та реваншем, а не вносити розбрат. Бренд Руху опору капітуляції не може бути використаний в політичній рекламі жодного кандидата чи партії. Активісти, які беруть участь у виборчій кампанії, висловлюють власну, особисту позицію, а не позицію Руху.

Також наголошуємо, що для нас є ворожими всі політичні сили, які є провідниками реваншу та промосковської політики в Україні. Ми закликаємо громадян не голосувати за ОПЗЖ, «Партію Шарія», «Перемогу Пальчевського», «Опозиційний блок» та ряд місцевих партій.

Також закликаємо в жодному разі не голосувати за партію «Слуга народу», адже, не зважаючи на наявність в її лавах певних осіб з відносно проукраїнською позицією, в цілому ця партія нічим не відрізняється від проектів Медведчука і як партія влади в парламентсько-президентській моделі несе повну відповідальність як за капітулянтську політику, так і за провал в економіці, згортання реформ та політичні репресії. Ми просимо наших прихильників не здійснювати хибний експеримент над нашою державою і не голосувати за кандидатів від цієї партії. Ким би вони не були.

РОК не стоятиме осторонь виборчого процесу. Ми докладемо всіх зусиль для зменшення кількості реваншистів у місцевих радах!

Така позиція Руху опору капітуляції базується на Меморандумі єдності українських сил, головними завданнями якого є уникнення взаємопоборення та координація з метою усунення влади капітулянтів та перемоги державницьких, проєвропейських сил.

http://bit.ly/ua_united

Закликаємо всіх патріотів підписати цей Меморандум.

Держава – понад партіями!

Україна – понад усе!

#Разом_сила

Опубліковано Пряма мова.