Дихотомія або дві сторони однієї медалі щодо візиту Президента Зеленського до США

241054191_360674705551487_188465873177173874_n

З одного боку, ми з штату Мічіган переконали свого конгресмена Енді Левін перервати свою відпустку та поїхати до Вашингтона на зустрічі українського кокусу в конгресі з президентом Зеленським. Шкода, що так мало конгресменів вирішили це зробити. Конгресмена заява слідує.
З іншого боку, я підтримував і брав участь у багатотисячної паради до Дня Незалежності у Чикаго. Громада дала зрозуміти Зеленському, що краще не приїжджати до Чикаго. (Фото слідує)
Якщоб Президент приїхав до Чикаго, він зіткнуся б з закликами бути українським державником у сфері мови, історії та культури, у боротьбі з корупцією, спочатку заморозити активи зрадників України і союзники Росії, які видають себе за українських бізнесменів, і твердо стояти на державницьких позиціях у мирних переговорах з Путіним.
Найголовніше є його нехтування Революції Гідності та його вагання щодо твердості проти будь -яких поступок Росії на переговорах. Також глибоко тривожить його залежність від Єрмака який є прикладом дуже небезпечних совокових політиків в Україні.
Усім ясно що будь які проукраїнські поступки Зеленського є результатом тиску з боку патріотичних верств нації в Україні та діаспорі включаючи Чикаго.

binary comment

Парад до Дня Незалежності в Чикаго став святом того, що ми гордимося бути невід’ємною частиною української нації, яка віддала і продовжує віддавати своїх кращих синів та дочок на передовій за ради УССД.

Тому необхідно підтримувати Україну перед США і світом та рівно часно вимагати від Президента Зеленського гідності перед Українським народом.

 

Опубліковано Пряма мова.