В Австралії обрано нове керівництво Палати комерції з Україною – нові можливості

Новим головою обрано Євгена Гавришка.

Resized_20201111_182554(1)

Євген Гавришко є національним менеджером з основних рахунків компанії Siena Foods. За свою кар’єру він виконував ролі головного бухгалтера, внутрішнього аудитора, національного менеджера з продажу, державного менеджера з продажу та генерального директора.

Він є директором Асоціації українців у Вікторії (AUV), членом комітету та помічником президента кафедральної парафії в Північному Мельбурні. Протягом 19 років він співпрацював із футбольним клубом “Ессендон”, як особистий асистент Кевіна Шіді та вів хроніки клубу. Він часто коментує українські проблеми на радіо завдяки своїм контактам на радіо та телебаченні.

У своїй професійній діяльності пан Гавришко здійснив багато закордонних поїзок, вишукуючи нові продукти, імпортуючи та постачаючи продукцію основним клієнтам в Австралії, таким як Aldi, Coles, Woolworths, Costco та безлічі незалежних.

Представляючи своє бачення Палати комерції з Україною (AUCC), пан Гавришко заявив, що прагне вдосконалити досвід взаємодії з компаніями в Україні та збільшити можливості експорту та імпорту, розширюючи AUCC, щоб стати життєздатним засобом для просування австралійсько-українських ділових відносин та можливостей, а також збільшення членства, що, у свою чергу, збільшить двосторонні контакти та створить можливості для бізнесу просувати себе.

«Завдяки чудовій відданій команді ми сподіваємось підвищити обізнаність про Палату та зробити її справді життєздатним засобом для бізнесу тут, в Україні, в США, Канаді та інших частинах ділового світу, пов’язуючи, інформуючи та забезпечуючи результати. Я зацікавлений у збільшенні членства та обміні ідеями. Я також хочу дозволити українським харчовим компаніям оцінити складність імпорту товарів у наші міста. Австралія має один із найскладніших правил у сфері маркування та охорони здоров’я у світі. Оскільки Китай кинув виклик австралійському експорту, Україна може стати ще одним вузловою точкою для вивчення нових можливостей. Маючи пропозицію для України або від України – маємо інтереси, які слід заохочувати у роботі омолодженої Палати “. – сказав пан Гавришко.

Катерина Аргиру, співголова AFUO та співзасновниця AUCC, зазначила: “Ми вітаємо керівництво пана Гавришка та сподіваємось на ефективність нової команди, та виконання нових цілей, підвищення статусу AUCC та перетворення Палати на ефективний бізнес-канал. Намір пана Гавришка навчити український бізнес, як дотримуватися австралійських вимог, безсумнівно, відкриє нові захоплюючі можливості, які можуть сприяти торгівлі між Австралією та Україною “.

Опубліковано Економіка.