Українські виробники одягу мають всі шанси на успіх в Канаді – представник канадської fashion індустрії

cutis3

Проект CUTIS та Канадсько-українська торгова палата в рамках CUTIS apparel trade mission організували приїзд до України представника канадської fashion індустрії, який зацікавлений в пошуку надійних виробників одягу.

Соналі Наяк (Sonali Nayak), президент компанії Fashion Priests, зустрілась з представниками п’яти українських компаній, що беруть участь в програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export проекту CUTIS:

Компанія Fashion Priests працює відразу на декількох ринках (включаючи Канаду, США та Індію) та постійно розширює географію закупівель.

«Під час місії у мене була можливість зустрітися з представниками п’яти українських компаній (від виробника спортивних купальників та легінсів до фабрики з пошиття пальт), які справили на мене позитивне враження. Процеси виробництва одягу в Україні на досить високому рівні. Цікаві моделі, різноманітна кольорова гамма, якісні тканини, креативні команди, сучасне обладнання – це складові потенційного успіху українського одягу на зовнішніх ринках», – зазначає пані Соналі Наяк.

Завдяки проекту «Конференційної ради Канади» та TFO Canada в рамках торгової місії Соналі Наяк також відвідала Індонезію з байєрською місію. На її думку, українські компанії більш готові до виходу на канадський ринок, а продемонстровані українськими виробниками зразки та моделі зацікавлять покупців в Канаді.

Наразі робота з українськими компаніями триває. «Я однозначно бачу перспективи такої співпраці. Ми повинні погодити, наприклад, розмірні сітки, адже в Україні та Канаді вони різні, обрати оптимальні фасони та тканини. Сподіваюсь, що фахівці з команди Fashion Priests ще раз відвідують обрані підприємства навесні і вже більш детально обговорять усі деталі подальшого співробітництва та сформують відповідні замовлення», – говорить власниця Fashion Priests.

Завдяки Зоні вільної торгівлі український одяг імпортується до Канади без сплати ввізних мит (в середньому 18%). Це додатковий плюс для початку співпраці з українськими виробниками, впевнена пані Наяк.

Марія Гузман, канадський експерт проекту CUTIS та консультант TFO Canada, радить українським виробникам звернути увагу на такі «деталі» як відповідність розмірної сітки, лекала, розмір швів тощо. «Вимоги в Україні та Канаді до вказаних моментів можуть бути різними. Ігнорування може привести до того, що канадські баєри відмовляться робити замовлення, навіть якщо загалом фасон та модель одягу подобається», – резюмує канадський експерт.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа