Спеціальне освітлення на виробництві

Підбір світильників та ламп для виробництва потребує підвищеної уваги. Як правило, площі цехів, будмайданчиків та  складів – досить великі, тож важливо, щоб світла було достатньо, а працівники внаслідок цього могли якісно і комфортно виконувати свою роботу. Інтернет-магазин LedFactor пропонує зручні та сучасні лампи для цих потреб.

Вимоги до виробничого освітлення

Усе виробниче освітлення має відповідати низці загальноприйнятих вимог, яких слід дотримуватися:

 1. Світло – яскраве, але таке, що не сліпить працівника. Інтенсивність визначається точністю зорової роботи, розміром виготовлених деталей.
 2. Конструкція містить противідблискуючі дифузори і сітки. Такі пристрої заливають територію яскравим світлом, але безпечним для зору.
 3. Рівномірне освітлення виробничої дільниці, без темних і надмірно темних ділянок.
 4. Освітлення складу, в якому волого і багато пилу, потрібне спеціальне. Використовуються лампи з вбудованими відбивачами.
 5. Колірна температура в межах 3300-7000 градусів за Кельвіном – це біле денне світло.

Переваги світлодіодних промислових світильників

За останніх 7 років на планеті вдвічі збільшилася кількість світлодіодних  LED-ламп. Прилади встановлюють в житлових і виробничих приміщеннях. В Європі 65% світильників – світлодіоди.

Що стосується промислового освітлення, то тут у діодних ламп – повний порядок. Вони відзначаються наступними параметрами:

 1. Светоотдача 120 Лм/Вт і вище.
 2. Коефіцієнт потужності> 0,9. Чим ближче цей показник до одиниці, тим ефективніше споживають енергію промислові LED світильники.
 3. Робоча напруга: до 12 V – постійна, 220 V – змінна.
 4. Світловий потік – спрямований.
 5. Кут розсіювання 60-230 градусів.
 6. Тип цоколя: Е27, G5, G13, GU3, GU4. У великих об’єктах використовують прилади з цоколем Е40.
 7. Потужність з 9 Вт і до 1000 Вт.
 8. Матеріал корпусу: алюміній і спеціальне оргскло.
 9. Робоча температура -60 … + 400С. З такими показниками промислові світлодіодні світильники без проблем працюють під відкритим небом.
 10. Колірна температура 3000-7000 К. Чим вище цей показник, тим яскравіше і холодніше відтінок світіння.
 11. Час використання: 50 тисяч годин безперервної роботи. Навіть якщо така лампа включена цілодобово, вистачить на 5-7 років.

Крім того LED-лампи стійкі до знову, екологічно чисті, надійні та безпечні, що робить їх справжніми лідерами на ринку промислового освітлення.

Опубліковано Економіка.