Smart Energy вперше виставила природний газ на УЕБ

Група компаній Smart Energy 22 серпня дебютує на Українській енергетичній біржі з продажу природного газу. На торги виставлено 2,8 млн. куб. м. ресурсу вересня за стартовою ціною 5 350 грн./тис. куб. м. Загальний обсяг продажу розділений на 28 лотів по 100 тис. куб. м. у кожному.

Раніше компанія із групи Smart Energy – Regal Petroleum – успішно реалізовувала скраплений газ на торгах Української енергетичної біржі. Відтепер група копаній розширює представленість на УЕБ шляхом продажів природного газу.

“Ми вітаємо розширення співпраці з потужною приватною компанією в нафтогазовому секторі України. Те, що останнім часом українські видобувні компанії збільшують представленість на біржових торгах, характеризує визнання біржі як рівновіддаленого та незалежного місця концентрації попиту та пропозиції, що дозволяє ефективно реалізувати енергоресурси.” – зазначив Генеральний директор Української енергетичної біржі О. Коваленко.

Нагадуємо, що для участі в торгах зацікавленим сторонам необхідно пройти процедуру KYC, а також отримати акредитацію на біржі. Запрошуємо всіх бажаючих брати участь у торгових сесіях з купівлі-продажу природного газу на Українській енергетичній біржі.

Опубліковано Економіка.