IKEA відкриє перший магазин в Україні

IKEA

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, оголосила, що відкриває свій перший магазин в Україні 1 лютого – у київському Blockbuster Mall.

Про це повідомляється в офіційному пресрелізі IKEA.

“IKEA рада повідомити про дату відкриття першого фізичного магазину в Україні. 1 лютого компанія зустріне своїх перших українських покупців у магазині міського формату у Києві, що знаходиться у Blockbuster Mall. Ця подія є ще одним кроком до розширення діяльності ІКЕА на українському ринку після запуску Інтернет-магазину у травні минулого року”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з ним, у магазині діятимуть суворі заходи безпеки, включаючи температурний скринінг, обов’язкове носіння масок, дезінфекцію, вимогу дотримання соціальної дистанції, перебування не більше ніж 500 осіб у приміщенні одночасно.

“Магазин міського формату у Києві стане першим магазином ІКЕА у міському форматі  у регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія).

Такий формат є частиною нової стратегії компанії, метою якої є стати ближчою до людей у центрі міст та зробити свої рішення та послуги для дому ще доступнішими”, – додали в IKEA.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.