Звернення харківського театру “P.S.”

image

Друзі! Любі глядачі! Представники засобів масової інформації !

Ми, Театр «P.S», є одним з перших україномовних недержавних театрів Харкова. Протягом 21-го року ми зустрічаємося з вами в різних театральних залах, ви знаєте нас по таких знакових виставах, як «Пригода ведмедиків панда», «Повернення Амількара», «Сойчине крило». І ось 8 років тому ми винайняли приміщення на вулиці Гіршмана 16, облаштували і зробили своїм домом. На цій території ми створили такі вистави: «Чоловік моєї дружини», «Вечеря для дурня», «Екс-комеді літньої ночі», «Китайці», «Сніг у Флоренції» та багато інших. Саме це приміщення полюбилося всім за створену в ньому теплу і затишну, унікальну домашню атмосферу.

Але зараз театр опинився в скрутному становищі, на межі закриття. У зв‘яку з оголошеним карантином і забороною здійснювати свою діяльність, ми втратили можливість сплачувати оренду, а це означає втрата приміщення. Без своєї території нам ніде буде репетирувати, створювати нові вистави і зустрічатися з нашим глядачем.

Сьогодні ми хочемо подякувати всім, хто відгукнувся, дякуємо КОЖНОМУ за почуття, ваші слова підтримки, репости, і кошти.

На даний момент за дві доби ми зібрали 94 317 грн і не втрачаємо надії зібрати всю необхідну суму, яка складає 240 000 грн.

Деталі щодо допомоги тут: Театр “P. S.” (м. Харків)

Опубліковано Культура.