З нагоди Дня Києва Takflix випускає добірку «Як тебе не любити 2.0»

Як тебе не любити

Напередодні Дня міста онлайн-кінотеатр Takflix випустив «Як тебе не любити 2.0» — друге видання добірки знакових коротких метрів про Київ.

«Як тебе не любити 2.0» — це шість історій про столицю України. До добірки ввійшли акторські проби до фільму «Київські фрески» Сергія Параджанова, роудмуві «Це побачення» Надії Парфан, що отримало спеціальну відзнаку журі на цьогорічному Берлінале. А також — лавсторі «Театральна» Аліни Панасенко, «Голубівники Києва» Михайла Волкова про хобі київських пенсіонерів, екзистенційна анімація «Виходь, Masha» Юлії Шалімової та імпресіоністична робота Романа Хімея та Яреми Малащука «Присвячується молоді всього світу ІІ».

«Київські фрески» — 15-хвилинні акторські кінопроби до фільму Сергія Параджанова про трагедію війни. Зйомки припинили через «в цілому імпресіоністський фільм, пронизаний ідеєю пацифізму». Фільм вдалося зберегти завдяки оператору Олександру Антипенку, який видав їх за свою дипломну роботу.

«Це побачення» — однокадрове роудмуві Надії Парфан, яке отримало спеціальну відзнаку міжнародного журі 73-го Берлінського кінофестивалю. На світанку по Києву з шаленою швидкістю мчить авто. Загальмувавши, з машини виходить людина у камуфляжі. На неї чекають.

«Театральна» — лавсторі від Аліни Панасенко про 10-річного кишенькового злодія Тимофія, який неочікувано закохується в чергову на станції «Театральна».

«Голубівники Києва» — стрічка Михайла Волкова (оператор «Вхід через балкон») про трьох київських пенсіонерів, чиє юнацьке хобі — голубівництво — переросло в сенс життя.

«Виходь, Masha» — екзистенційна анімація від Юлії Шалімової про дівчину, якій онлайн-світ здається привабливішим, аніж реальний. Чи зможе вона вимкнути телефон та відчути себе живою?

«Присвячується молоді всього світу ІІ» — імпресіоністичний фільм Романа Хімея та Яреми Малащука. Київська молодь зібралася на рейві «Схема», щоб втекти від буднів і дати волю емоціям. Однак зранку знову потрібно повертатися до реальності.

10% з кожного квитка на добірку Takflix передає «Повернись живим», 50% — творцям кіно. 50% з квитків на фільми «Це побачення» та «Голубівники Києва» Takflix донатить добровольчій організації парамедиків «Госпітальєри».

Добірка
Трейлер

Кадри
Постер

Опубліковано Культура.