Виставка “Золото Нації” в галереї Київської Школи Фотографії

5

Це розповідь про те, що не видно, не чутно, або не болить жителю столиці. Про те, що вкрай важливо знати історію сьогодення і обрати «свою сторону». Репортажні фотографії з фронту, якими автор висвітлює реальність палкого вогню війни, в якому народжується золото нації.
13

«У цих світлинах моя розповідь про тих, хто серед нас. Про людей, з вчинків, позиції та волі яких плететься нитка майбутнього. Про людей, які на відміну від середньої інертної маси – діють. Діють всупереч обставинам. Діють всупереч такій мегалогічній статистиці. Діють в обставинах, де ставка незмінна – смерть чи життя. Ці люди – золото нації.»

8
Андрій Дубчак –  журналіст і фотокореспондент Радіо Свобода. Перший стрімер Євромайдану, фільмував та стрімив багато подій Революції Гідності, у тому числі трагічні дні 18,19,20 лютого 2014 року. Лауреат Європейського конкурсу Lovie Awards у номінації Інтернет-відео за відео з «ялинки». Висвітлював події під час анексії Криму.

автор Андий Дубчак
Фіналіст конкурсу European Social Media Digital Award 2019 у номінації «engagement» (за проєкт у Instagram). Переможець у VI міжнародному конкурсі репотерської фотографії LifePressPhoto-2020: золота медаль у номінації «Гарячі новини (одиночне фото)».

Опубліковано Культура.