Відкриття «Виставки авторських листівок»

Виставки авторських листівок

Департамент культури КМДА

Музей книги і друкарства України

запрошують Вас на відкриття

«Виставки авторських листівок»

26 вересня 2020 року о 17:00

Кілька століть тому листівка була чи не єдиним способом надіслати вітання. Нині ж вона стала особливо ексклюзивним його варіантом.  У нинішнє століття інформації та глобальної диджиталізації друкована листівка, втім, не стала рудиментом.

Сьогодні ми найбільше цінуємо час та індивідуальність. Тож якщо хтось власноруч підписує листівку і знаходить час аби її надіслати – це вже свідчить про особливе ставлення до адресата. 

В Україні активно розвивається жанр авторської листівки. Художники створюють унікальні за стилем листівки та друкують їх невеличкими накладами. Відтак листівка набуває ще більшої ексклюзивності від початку її створення. Адже вірогідність двічі отримати однакову  авторську листівку досить мала. 

Крім того, друкована листівка – найбільш демократичний вид мистецтва. Це один з найкращих способів придбати самодостатній твір графічного мистецтва за ціною, доступною більшості. 

На виставці «Авторська листівка» представлені роботи трьох українських художниць: Марини Ващенко (Київ), Катерини Степаніщевої (Київ) і Юлії Поліщук (Миколаїв).

Відвідувачі виставки зможуть побачити різноманіття тем, матеріалів, стилів цього виду творчості, адже для художника формат листівки – один з найзручніших для проведення творчих експериментів.

Листівки на виставці можна буде не лише роздивитися, а й придбати, залишивши собі або ж дорогим людям на добру згадку маленький твір мистецтва.

Виставка триватиме з 26 вересня до 11 жовтня 2020 року

Опубліковано Культура.