В Нью Йорку відкрилась друга виставка Леся Панчишина

les_panchyshyn

Відділ Мистецтва в Українському Інституті Америки із задоволенням представляє Портал, виставку останніх абстрактних та образних картин українського художника Леся Панчишина, який спілкується та зв’язується з метою дослідження “самоідентифікації”.

У його роботах використовуються універсальні органічні символи його власного дизайну, які виходять за рамки часу, місця та мови, щоб відповідати рівню несвідомого розуму, пропонуючи шлях звільнення підсвідомості від його минулого та сьогодення.

Куратором виставки є кандидат наук Вальтер Хойдиш.

Ця виставка вже є другою появою праць пана Панчишина в Українському Інституті Америки. Відкриття відбулось у п’ятницю, 8 листопада.

Лесь Панчишин народився в Новому Роздолі, Україна, а згодом переїхав до Львова, де навчався та закінчив Львівську академію мистецтв. Як фотограф та відеорежисер, він працював у співпраці з такими українськими музичними колективами, як “Піккардійська терція”, “Кому Вниз“, “Панчишин”, “Антитіла”, “Вів’єна Морт” та “Рок-Н”. Лесь Панчишин брав участь у групових та персональних виставках в Україні, Австрії, Канаді, Швейцарії та США. Він живе і працює в Києві.

Опубліковано Культура.