Українську феміністичну виставку «Наука – це вона» покажуть у штаб-квартирі ЮНЕСКО

Наука – це вона

7 лютого у залі Salle des Actes штаб-квартири ЮНЕСКО відбудеться офіційне відкриття художньо-просвітницької виставки «Наука – це вона».

Експозиція виставки у нетривіальній формі розповідає про життя та наукові здобутки 12 видатних українських жінок-вчених зі сфер фізики, математики, біології тощо. Матеріали виставки – це поєднання стилізованих портретів героїнь, створених молодими українськими ілюстраторами та есе, які про них, які написали юні українки – дівчата віком від 14 до 21 року.

У заході візьмуть участь:

  • Вадим Омельченко, Постійний представник України при ЮНЕСКО, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції

  • Гейт Фаріз, директор, уповноважений представництва та старший радник сектору природничих наук при ЮНЕСКО

  • Олена Ванєєва, докторка фізико-математичних наук, лауреатка міжнародної премії «Перспективні таланти» програми «Для жінок в науці» L’ORÉAL-ЮНЕСКО, героїня проекту «Наука – це вона»

  • Єлізавета Коренко, керівниця освітнього благодійного проєкту STEM is FEM, що популяризує технічні спеціальності серед українських школярок

  • Дар’я Бичкова, керівниця арт-кампанії «Наука – це вона»

Початок заходу о 14:30, адреса – UNESCO Headquarters, 125, avenue de Suffren,

75007.

Експозиція триватиме до 11 лютого.

Проєкт «Наука – це вона» реалізується благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та ООН Жінки в Україні в рамках глобальної кампанії ООН «Покоління Рівності».

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа