У Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького відбудеться навчання для музейників із взаємодії з незрячими та слабозорими відвідувачами

t_e_promo2

Запрошені спікери розкажуть про поняття інклюзії, види інвалідності та приклади із впровадження безбар’єрних програм у європейських музеях, етикет спілкування та супроводу незрячих відвідувачів закладів культури. Також розробки інклюзивних освітніх програм State Museum of Natural History (Lviv) та Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького. Завершиться захід практичним заняттям для музейників.

Спікери:
Олеся Семчишин-Гузнер, кандидатка мистецтвознавства, старша наукова співробітниця відділу українського мистецтва XIX – початку XX століття.
Анна Лукасевич, керівниця Громадської організації «Інститут Українських Студій», яка займається розвитком інклюзивного суспільства через залучення молоді та вразливих груп населення у локальних, всеукраїнських та міжнародних проектах.
Оксана Гамар, працює у сфері туризму, виховує незрячого сина.
Анастасія Савицька, завідувачка лабораторії експозиції музейної педагогіки, Державному природознавчому музеї НАН України.
Навчання відбудеться 15 жовтня, у Всесвітній день білої тростини, в Палаці Потоцьких. Захід відбудеться в межах проекту «Пінзель. Тактильна експозиція» реалізованого Львівською національною галереєю мистецтв імені Б.Г. Возницького спільно з ініціативою My Future Heritage за підтримки Українського культурного фонду.

Довідка: 

Проект “Пінзель. Тактильна експозиція” є продовженням проекту Pinsel.AR – переосмислення та популяризація спадщини Пінзеля за допомогою інструментів доповненої реальності. Задум реалізує Громадська організація “17”, яка діє в ширших рамках громадської ініціативи MyFutureHeritage, у партнерстві з Львівською національною галереєю мистецтв імені Б.Г. Возницького та Мистецькою радою “Діалог”.  Проект реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа